piątek, grudzień 06, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Ciekawe odmiany użytkowników
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Ciekawe odmiany użytkowników

Ciekawe odmiany użytkowników 07/04/2013 22:23 #47799

Witam
Chciałbym pozyskać tarlaki jak również młodziaki oskarów.
Prowadzę sklep w zduńskiej woli. Jest to sklep na ciut wyższym poziomie niż to co zazwyczaj się spotyka pod tą nazwą.
Chciałbym pozyskać ciekawy towar handlowy, a gdzie będzie lepszy niż tu na pawiookie.pl:)
Jeśli macie jakieś ciekawe rybska pokazujcie!! Wile tego na raz nie kupię bo nie jestem hurtownią tylko sklepem. Ale za to mogę pozyskiwać od was narybek w miarę długoterminowo.
Pawiookie hodowałem ostatnio kilka lat temu, lubię te ryby dlatego pokusiłem się o poszukiwanie ciekawszych odmian niż 3 standardowe importy z Tajlandii.
Mój e-mai Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Fotka przykładowa z neta podobnej formy jak wasza, ewentualnie wasze autorskie foto rozsądzi co będzie ozdobą mojego sklepu.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za propozycję...
Ostatnio zmieniany: 07/04/2013 23:01 przez szfeniks.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.16 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.