sobota, kwiecień 10, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Młodzież troche podejrzana
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Młodzież troche podejrzana

Odp:Młodzież troche podejrzana 02/03/2010 17:06 #26495

jak kupiłem swoje to miały niecały miesiąc a mierzyły ok 3,5cm. po 5 miesiącach ostrej jazdy (bo wcinały jak szalone - ok 4 do 6 razy dziennie) miały ok 15 najmniejsza i 18 największa. teraz po roku trochę stanęły mają ok 26cm jedzą dużo mniej i są spokojniejsze.
mam red tiger
Wolność jest tam gdzie kończy się strach...

Odp:Młodzież troche podejrzana 02/03/2010 17:49 #26498

Oj cyfrowy dołujesz mnie teraz,ale podobno jest tak ze albinosy wolniej rosną spotkał sie ktoś z taką opinią?
  • trefl
  • Użytkownik

Odp:Młodzież troche podejrzana 02/03/2010 20:07 #26499

Mimo że albinizm jest ogólnie cechą wyglądu to nie raz się już spotkałem z opinią że albinosy nie osiągają takich rozmiarów jak "pełne wersje"
Ja na Twoim miejscu nie martwiłbym się tak.
Podjedź, pooglądaj ryby i sam stwierdzisz.
Ważne żeby nie były zabiedzone i miały w miarę proporcjonalną budowę, przy zapewnieniu im odpowiednich warunków spokojnie wyciągniesz je na 25cm a z wiekiem i więcej
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp:Młodzież troche podejrzana 02/03/2010 20:53 #26502

No tuptusiu kolejny raz mnie podbudowałeś,rybki muszę kupić bo już umowa z allegro mnie trzyma ale jestem pełen wiary,zmieniam wystrój i rybki na bardziej czarne wody niż mam bo pierwszy baniak słabo mi wyszedł.
  • trefl
  • Użytkownik

Odp:Młodzież troche podejrzana 03/03/2010 11:37 #26505

Akurat co do zwierząt tak samo jak i do samochodów nie przejmowałbym się bardzo allegro.
Jeśli ryby Cię nie usatysfakcjonują to oddasz kolesiowi prowizję za aukcję i wymienicie się komentarzami
Jak pojedziesz odebrać ryby nie śpiesz się, oglądaj dokładnie nie tylko ryby ale i zbiornik.
Ma być czysty, bez trupów ( z wyjątkiem karmówki) ja są kupy to warto im się przyjrzeć choć ryby na fotkach wyglądały na takie z pełnymi brzuszkami więc pasożytów pewnie nie mają.
Pawiczki muszą pochodzić z "dobrego domu"
  • tuptus
  • Użytkownik

Odp:Młodzież troche podejrzana 03/03/2010 17:03 #26511

Wsumie to na fotkach baniak wygląda przyzwoicie,są tylko 2 pawice w nim bo zbrojniki zjadły ok 10szt,ale to dobra wiadomość.
  • trefl
  • Użytkownik

Odp:Młodzież troche podejrzana 03/03/2010 22:55 #26527

Moje obecne pawiookie red kupiłam 24.11.09 miały gdzieś 3,5 cm czyli chyba miesiac życia. Dzisiaj mam je ponad 3 miesiące i jakieś 13 cm. Sama jestem zdziwiona tempem wzrostu. Regularnie je odrobaczam. Jedzą jak szalone.
joanna

Odp:Młodzież troche podejrzana 04/03/2010 10:19 #26535

Asiu dołóż im z miesiąc a może nawet dwa
  • tuptus
  • Użytkownik

Odp:Młodzież troche podejrzana 04/03/2010 18:28 #26545

Po co odrobaczać zdrowe ryby?
  • trefl
  • Użytkownik

Odp:Młodzież troche podejrzana 04/03/2010 19:25 #26549

Może to i prawda że 3.5 cm to starsze. Jak kupiłam w sklepie były chude z wyłupiastymi oczami(nie było wyboru) a kupy to jeden robal:angry:-obejżałam w powiększeniu. Zaraz je odrobaczyłam. Te co jeszcze coś tam jadły to po 3 dniach już po prostu żarły a dwie co nic już nie chciały jeść to niestety wkrótce umarły. Młodzież to jak szczeniaki:) -zalecone jest regularnie odrobaczać nawet jak nic sie nie dzieje. Poza tym mam rezerwuar robali w postaci glonojadów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.22 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.