sobota, kwiecień 10, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Pielęgnica pawiooka - nudna ryba?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Pielęgnica pawiooka - nudna ryba?

Odp:Pielęgnica pawiooka - nudna ryba? 29/03/2010 15:47 #26796

Zrobił bym tak bez wahania ale siły wyższe to siły wyższe... Ledwie wywalczyłem 54l żeby zostało. Moje możliwości manewru są żałośnie małe więc nie wiem czy nawet myśleć o swataniu mojej starej panny. Objadę dziś zoologi w sączu i zobaczę jakie mają maluchy na "stanie". Szczerze mówiąc muszę przyznać że moja ryba nie jest agresywna jak niektórych. Jej współlokatorzy nie mają żadnych uszkodzeń od dawna. Zbrojniki jak i dolarówki nawet płetwy mają całe. Ale skąd mogę wiedzieć jak zachowa się wobec młodzieży.
  • Lasti
  • Użytkownik

Odp:Pielęgnica pawiooka - nudna ryba? 29/03/2010 15:56 #26797

Na pewno, gdybym kupował, to jak najmniejsze ryby. Podchowane do 10 cm w sklepie ryby, na bank maja do tyłu ze wzrostem. To się odbije na ich przyszłej wielkości i zdrowiu.
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp:Pielęgnica pawiooka - nudna ryba? 29/03/2010 22:34 #26800

Jutro obacze jeszcze za pawicami małymi. Może ktoś jeszcze coś dorzuci?
  • Lasti
  • Użytkownik

Odp:Pielęgnica pawiooka - nudna ryba? 29/03/2010 22:37 #26801

Ja kupiłem 10cm albino i też były pohamowane ze wzrostem na pewno,ale dieta białkowa czyni cuda w miesiąc mają już 12cm dzisiaj to mierzyłem,jeden idzie w masę a drugi sie robi długi....Byle miały dobre proporcje(małe oczko i łebek)
  • trefl
  • Użytkownik

Odp:Pielęgnica pawiooka - nudna ryba? 31/03/2010 08:06 #26815

Nie panikuj,,,chcesz aby w twoim zbiorniku działo sie naprawde ?kup sobie srebrną arowane i baniak 500litrów gwarantuje ci emocje zapewnione.nie chodzi o to ze bada ze soba walczyc , arowana to ciekawa ryba i musze przyznac ja mam pare pielegnic pawiookich i zastanawiam sie nad własnie zakupem ,arowany.wejdz sobie na www.arowana.pl i zobaczysz cZy jej nie pokochasz,ja zwariowałem , ale duzy zbiornik to podstawa,kazdy kiedys go bedzie miał,to sedno akwarystykiB)
  • mengele
  • Zbanowany
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.16 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.