sobota, kwiecień 10, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Wahania przed kupnem
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Wahania przed kupnem

Odp:Wahania przed kupnem 13/06/2010 11:38 #27809

dzięki nie ma sprawy, powodzonka

paweł
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:Wahania przed kupnem 13/06/2010 15:27 #27813

klata1981 napisał:
być może i tak. kiedyś fluvala miałem i chyba kolaże jak to jest zrobione zamiast ceramiki w te koszyki to gąbki musiał byś powtykać i to samo z drugim tyle,że ceramike...ale...hmmm jest jeden problem. Jak powkladasz ceramike tam gdzie są gąbki na pion? to se neda chyba najlepiej kupić nowe ale wiadomo, koszta :/

paweł

witam wlacze sie w dyskusje, sam mam na moje 720l Eheim 2128 i 2 Fluvale 405 polaczone szeregowo jeden jako mechanik wylozony gabka oraz wata akwarystyczna a drugi biolog z kuleczkami (Dennerle) te dwa polaczone sa szeregowo i spisuja sie wysmienicie, takze jak masz mozliwosc kupic gdzies drugiego Fluvala 405 to polecam, tak jak juz powyzej napisane jak szeregowo to 2 identyczne. Pozdrawiam
  • 0jack0
  • Użytkownik

Odp:Wahania przed kupnem 16/06/2010 21:23 #27860

No i zdecydowałem się!
Teraz mam inny problem.
Mam bardzo dużo trawy (walisneri) I chciałbym ją na początku dorastania moich pawich umieścić całą trawę, mam też 30kg kamieni górskich.Może macie jakieś ciekawe stronki z aranżacją (wystrojem akwarium). Pomóżcie, jestem w rozpaczy nie mam pomysłów.

Odp:Wahania przed kupnem 16/06/2010 22:23 #27861

a dla czego nie mogą być różne filtry? czy suma przepływów nie sumuje się??
  • Paweł M
  • Użytkownik

Odp:Wahania przed kupnem 17/06/2010 11:30 #27862

Niestety nie jak jeden ma większy przepływ to drugi kręci się lżej ale szybszy jest spowalniany przez ten słabszy.WIĘC moim zdaniem Przepływ się zrównoważy pomiędzy te dwa filtry

No i zdecydowałem się!
Teraz mam inny problem.
Mam bardzo dużo trawy (walisneri) I chciałbym ją na początku dorastania moich pawich umieścić całą trawę, mam też 30kg kamieni górskich.Może macie jakieś ciekawe stronki z aranżacją (wystrojem akwarium). Pomóżcie, jestem w rozpaczy nie mam pomysłów.

Odp:Wahania przed kupnem 17/06/2010 12:09 #27863

Na pewno ten link pomoże http://tinyurl.com/2u82l8d
  • subek
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.18 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.