sobota, kwiecień 10, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Dobrana Para
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Dobrana Para

Odp:Dobrana Para 24/07/2010 21:42 #28406

mam pytanie odnośnie dobranej pary, moje pawiczki mają około 15cm i bardzo szybko rosną, były 3 szt ale jedną sprzedałem bo była przeganiana, dwie pozostałe miały sie ku sobie ale od jakiegoś czasu jedna ściga drugą, moje pytanie czy jest możliwe że sie kiedys dobiorą jak sie teraz przeganiają? sa tej samej wielkości, w 300L i kilka mniejszych pielęgnic

z góry dziękuje za odp
  • maximm
  • Użytkownik

Odp:Dobrana Para 25/07/2010 09:41 #28410

szansa, że dobierze się para właśnie z tych konkretnych dwóch jest bardzo mała, tak mi się wydaję- dlatego sam szukałem pawic w podobnym rozmiarze do moich i dokupiłem.
  • Pardos
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.14 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.