sobota, luty 27, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Poszukuje Bloody Oscar(Super Red Oscar)
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Poszukuje Bloody Oscar(Super Red Oscar)

Odp:Poszukuje Bloody Oscar(Super Red Oscar) 05/10/2010 00:56 #29727

Carlos napisał:
[quote]rmboss napisał:
Sproboj tu Carlos, z tego co widac na liscie nie ma, ale ma dzikie, tigery, albino i redy wiec moze i te Ci sciagnie

www.aquascape.co.uk/fishlist.html

Dzwonilem do nich jakis miesiac temu i mowili ze tylko do sklepow na vat.

Thanks Carlos.

Ja moge zalatwic sklep mam zaprzyjazniony jeden, zagadalbym z gosciem zeby wzial np 10 ja 5 i Ty z 5 i nie ma problemu tylko narazie pewnie musi sprzedac te ktore sciagnal dla mnie

Pozdrawiam
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:Poszukuje Bloody Oscar(Super Red Oscar) 06/10/2010 13:03 #29743

Kolejne Emails poszly w swiat,czy ma ktos jeszcze jakies znajomosci poza granicami Polski?
Czy moze ktos ma znajomosci po Polskich gieldach,wystawach ryb?

Thanks Carlos.
  • Carlos
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 06/10/2010 13:04 przez Carlos.

Odp:Poszukuje Bloody Oscar(Super Red Oscar) 13/10/2010 20:12 #29851

Rybka na pierwszym planie wygląda na bloody

Pozdrawiam
Adrian
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ

Odp:Poszukuje Bloody Oscar(Super Red Oscar) 13/10/2010 20:32 #29855

dokladnie i to wlasnie taka mam

Pozdro
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:Poszukuje Bloody Oscar(Super Red Oscar) 13/10/2010 20:35 #29856

No jakoś mi ona żadnej z Twoich narazie nie przypomina (bez urazy) ale poczekamy zobaczymy - ta na filmie jest już większa.

Osobieście wydaje mi się że to inne rybki, ta na filmie nie jest nawet jakoś bardzo pomarańczowa czy mocno czerwona tylko taka CAŁA lekko pomarańczowa (dużo zależy od jakości nagrania i monitora/matrycy) czyli widać że nie specjalnie dokarmiana jakimiś specyfikami.

Pozdrawiam
Adrian
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ

Odp:Poszukuje Bloody Oscar(Super Red Oscar) 13/10/2010 21:43 #29859

corleone napisał:

Pozdrawiam
Adrian

Moim zdaniem albino red oscar
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:Poszukuje Bloody Oscar(Super Red Oscar) 13/10/2010 21:52 #29861

Poczekajcie az moje rybki podrosna po weekendzie wstawie fotki i wideo i dojdziemy do wspolnego zdania ze Bloody Oscar to wybrane najpelniej wybarwione red albino - nie sa odrebna odmiana bo gdyby tak bylo nie bylo by problemu z ich zakupem, juz po moich widze ze jedna ma wiecej czerwonego a druga mniej.

Pozdrawiam
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:Poszukuje Bloody Oscar(Super Red Oscar) 13/10/2010 22:48 #29863

rmboss napisał:
Poczekajcie az moje rybki podrosna po weekendzie wstawie fotki i wideo i dojdziemy do wspolnego zdania ze Bloody Oscar to wybrane najpelniej wybarwione red albino - nie sa odrebna odmiana bo gdyby tak bylo nie bylo by problemu z ich zakupem, juz po moich widze ze jedna ma wiecej czerwonego a druga mniej.

Pozdrawiam

Nawet jeśli bloody to oddzielna odmiana to ma sporo wspólnego z albino, po samych oczach widać ze zwykłymi red oscarami też tak jest z wybarwieniem jak z albino, moim dużym rybom czerwona barwa sięga pokryw skrzelowych a tym co mam młodym to niektórym pomarańcz dochodzi do pyska i oczu!

Z tą dostępnością innych odmian to lemon oscar czy żaglopłetwe oskary też nie są łatwo dostępne, więc raczej żaden argument, myślę, że takie ryby łatwiej dostać tam gdzie jest na nie popyt czyli np. w azji. Koleżka z diskusa mógł sprowadzić lemon ale to się nie kalkulowało bo wychodziło bodajże coś koło 60zł za małego oskara, nie każdy jest chętny się na coś takiego zdecydować, zakładając, że tych ryb trzeba kupić z 4-6 minimum i zawsze jest ryzyko, że możesz dostać rogi i kupić tak naprawdę jakąś zwykła odmianę niedokarmioną lub bez hormonów i ma barwę przypominającą lemon a dostanie astaksantyny i robi się czerwona...
  • Flex
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 13/10/2010 22:51 przez Flex.

Odp:Poszukuje Bloody Oscar(Super Red Oscar) 14/10/2010 14:15 #29870

corleone napisał:

Pozdrawiam
Adrian

Panowie bez urazy nie ma co się tak wzniecać.To albino z ładnym łososiowym kolorkiem.
Nie ma większych problemów z takim efektem.Flex wie o czym mówię ma Gibbicepsy albino.

Paweł.R
  • Rysiek
  • Użytkownik
Pozdrawiam
Paweł rysiek

youtu.be/QZ9rgR5PpRM

Odp:Poszukuje Bloody Oscar(Super Red Oscar) 14/10/2010 23:46 #29879

Sluchaj koleszko nikt sie tu nie wzniecil poza Toba chyba, zaczynasz mi juz dzialac na nerwy, obojetnie jaki post ktokolwiek wstawi To Ty wiesz lepiej a co Ty jestes ryba zeby za nie sie wypowiadac ?

Ten akurat post dotyczy Red Albino czy jak kto woli Bloody Oscar, kolega Carlos chce zakupic ja sie staram w tym mu pomoc i dzieki temu mam swoje (lososiowate jak okreslasz)

Prawda jest taka ze ja moge sie mylic i pisalem kilka razy juz ze nie wiem ale wg. mnie (czytaj: wedlug mnie)

Ty i tak masz zapewne swoja teroie na ten temat przeciez sie znasz...

Zacznij sluchac ludzi, ktos kto ma zbiornik o kilkadziesiat litrow mniejszy od Twojego nie jest smieciem -

Pozdrawiam
  • rmboss
  • Zablokowany
Wygenerowano w 0.22 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.