sobota, kwiecień 10, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Co o niej sądzicie?
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Co o niej sądzicie?

Odp:Co o niej sądzicie? 02/01/2011 18:07 #32540

Nie no ryby się nie zabija bez potrzeby. Oddaj resztę a zostaw sobie tego oskara. Mi tam się wydaje, jeśli to nie taka stara ryba, że trochę dało by się ją podciągnąć. kolor na pewno, może i też troszkę kształt dobrym karmieniem.
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:Co o niej sądzicie? 02/01/2011 18:10 #32541

nie taka prosta sprawa-oddać piranię(nawet roślinożerną),pielęgnice tez nie.
jasne-ja wziąłem,ale były już spakowane i nie wiedziałem co biorę.
dlatego wylądowały w tak małym zbiorniku.
  • SG1
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 02/01/2011 18:16 przez SG1.

Odp:Co o niej sądzicie? 02/01/2011 18:16 #32542

SG1 napisał:
więc tak:
pomijając to,że mam jeszcze do wykorzystania 300L,docelowo planuję 720L.
czy w takim zbiorniku(200x60x60) da radę para pawików,para pomarańczy i para zebr?

Dwie pary moim zdaniem.
Dałoby radę. Ale nie jestem zwolennikiem kilku gatunków Moim zdaniem odbiera to urok rybom, choć całe życie miałem niemal zupy rybne. Teraz tym bardziej doceniam jednogatunkowe akwaria. Coś takiego jak u Ciebie za cholerę by nie przeszło u mnie.

Odp:Co o niej sądzicie? 02/01/2011 18:19 #32543

pawie są piękne,ale same szybko się znudzą(opatrzą)-tu tak jak z kobietą
  • SG1
  • Użytkownik

Odp:Co o niej sądzicie? 02/01/2011 18:20 #32544

kobita szybciej niz pawiee się znudzi

jeden gatunek ma swój klimat. Do tego dołóż jakiegoś gibbicepsa czy dwa i jest całkiem fajnie

Odp:Co o niej sądzicie? 02/01/2011 18:26 #32545

klata1981 napisał:
Oddaj resztę a zostaw sobie tego oskara. Mi tam się wydaje, jeśli to nie taka stara ryba, że trochę dało by się ją podciągnąć. kolor na pewno, może i też troszkę kształt dobrym karmieniem.

Klata źle Ci się wydaje ta ryba jest "stara", ma minimum 1-1,5 roku, wielkie oczy, głowa i łuski jak u dojrzałej ryby o tym świadczą. Kolor można poprawić i budowę z deczka, ale moim zdaniem to bez sensu... ja bym na Twoim miejscu oddał wszystkie te ryby, a na przyszłość nie przyjmował ryb w takiej kondycji i innych z którymi nie ma co zrobić!
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:Co o niej sądzicie? 02/01/2011 18:31 #32546

No może.
A taki temacik:
Jak już kupię większe akwa,to macie namiary na kogoś godnego polecenia jeżeli chodzi o młodzież pawików?

czy macie może jakieś doświadczenia z tym sprzedawcą?
allegro.pl/show_item.php?item=1380674368
czy może te zdjęcia są,jak w przypadku Rafała na Allegro,cudzymi zdjęciami?

rozumiem,że nie jest to pytanie w temacie,który założyłem,ale nie bardzo rozumiem brak odpowiedzi,
jeżeli coś jest nie tak to nakierujcie mnie gdzie o to spytać.

ps.widziałem w galeri u nie jednego z was ładne osobniki.
Wzięcie tych ryb,które pokazałem było nieporozumieniem i jeśli obawiacie się o los waszych młodych to umówmy się,że do transakcji dojdzie po przedstawieniu mojego nowego zbiornika.jeżeli się mylę to sprostujcie.
  • SG1
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 02/01/2011 19:24 przez SG1.

Odp:Co o niej sądzicie? 02/01/2011 19:47 #32556

SG1 napisał:
czy macie może jakieś doświadczenia z tym sprzedawcą?
allegro.pl/show_item.php?item=1380674368

Osobiście nie, ale kojarzę go z allegro, kiedyś też jeden z kolegów z forum sprzedawał mu rybę, za kilka dni była do kupienia za jakąś wielokrotność sumy, koleżka chyba ma jakiś "komis" z rybami. Kondycja może być przeróżna, dla mnie patrząc po zdjęciach szału nie ma. Do tego te pawiookie to nie real foto bo jest napisane, że sprzedawane mają 5-6cm, w ciemno bez obejrzenia bym ich nie brał, ogólnie to rozejrzyj się gdzie możesz za jakimiś 3-4cm maluchami, może nawet od kogoś kto sam rozmnaża, na pewno najłatwiej będzie z odmianą red tiger
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:Co o niej sądzicie? 02/01/2011 19:53 #32558

A nie lepiej pojeździc po sklepach i poszukać?? Mi się udało fajne kupić w zoologicznym. Moim zdaniem są ok. Słabe mają kolory ale już dzisaij mi napisaliście tutaj że to od jedzenia
W Kakadu np dorosłe są po 150 zł więc nie polecam. Ja kupiłem maluchy po 10 chyba.

Odp:Co o niej sądzicie? 02/01/2011 20:18 #32559

i to rozumiem.dzięki za odp.
co do tego kolesia z allegro to przejrzałem komentarze i większość ma jako kupujący ,tak że na pewno handlarz.a co do sklepów to można bardziej konkretnie?tak w ogóle to miałem nadzieje,że na forum ktoś ma nadmiar młodych,a z mojej strony konkretniej,to chcę zacząć od 6szt. z tym,że 3 z jednego zródła i 3 z innego(RED TIGER i ALBINO LUTINO,ew.wszystkie RED TIGER).

no i jeszcze to:
do jakiej pojemności można tu wstawić filmik,czy też z Shack-a?
  • SG1
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 02/01/2011 20:27 przez SG1.
Wygenerowano w 0.22 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.