wtorek, marzec 02, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Moje dziwne zapytanie dotyczące wybarwienia :P
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Moje dziwne zapytanie dotyczące wybarwienia :P

Moje dziwne zapytanie dotyczące wybarwienia :P 07/01/2011 22:08 #32721

Cześć Czołem !!

Mam takie pytanie czy moja ryba może wybarwić się tak jak klaty ?? (przedstawię na foto). Czy pole czerwonych łusek wzrośnie wraz z podawaniem pokarmu wybarwiającego ? Czy tylko kolor będzie bardziej intensywny ?
P.S. Moja ryba jest potomkiem samca Pawła
O to Pawła ryba aktualnie

Jego ryba na początku:

Moja rybcia na początku:

Moja ryba teraz:
PICT0022.JPG
  • Tyson
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 07/01/2011 22:28 przez Tyson.

Odp:Moje dziwne zapytanie dotyczące wybarwienia :P 07/01/2011 22:28 #32724

Myślę że już chyba nie zmieni się za bardzo. Czarne łuski nagle czerwone się nie zrobią, więc ryba taka pewnie już zostanie. Zauważ że klaty ryby przez wybarwieniem, na ich ciele dominowała czerwona łuska a na Twoich czarna .
  • dree
  • Użytkownik

Odp:Moje dziwne zapytanie dotyczące wybarwienia :P 07/01/2011 22:35 #32726

No tak jest, ale myślę że chociaż jeszcze trochę nadciągnie. Szkoda że nie będzie taka piękna jak jej rodzice
  • Tyson
  • Użytkownik

Odp:Moje dziwne zapytanie dotyczące wybarwienia :P 07/01/2011 22:40 #32727

Tyson napisał:
No tak jest, ale myślę że chociaż jeszcze trochę nadciągnie. Szkoda że nie będzie taka piękna jak jej rodzice

Piękno ma różne oblicza
  • dree
  • Użytkownik

Odp:Moje dziwne zapytanie dotyczące wybarwienia :P 07/01/2011 22:56 #32728

A ja wiem czy jego rodzice są aż tak piękni
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:Moje dziwne zapytanie dotyczące wybarwienia :P 07/01/2011 23:06 #32729

No są o to właśnie chodzi Hehe no piękno ma różne oblicza ale to piękno które ma moja pawica mi się nie widzi
  • Tyson
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.17 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.