wtorek, marzec 02, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Mam pytanie... o sklepy zoo w Warszawie
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Mam pytanie... o sklepy zoo w Warszawie

Odp:Mam pytanie... o sklepy zoo w Warszawie 27/01/2011 15:16 #33324

Nie no ja nie pisałem że tragicznie wyglądają....
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ

Odp:Mam pytanie... o sklepy zoo w Warszawie 27/01/2011 15:23 #33325

Wiem wiem, ale zależy jak sie do zrobienia fotki ustawią Bo na nie których nie ciekawie wyglądają ale bez przesady znowu . Ale cały czas pływają i czekają na jedzonko aż boję sie że je przekarmie...
  • Solluk
  • Użytkownik

Odp:Mam pytanie... o sklepy zoo w Warszawie 28/01/2011 18:15 #33345

I mam problem, kupiłem mrożone krewetki i moje bieluchy dwa kęsy wzieły i już nie chciały jeść, mało tego zachowywały sie tak jak by się bały i pod filtr sie chowały... Nie wiecie jaka może być przyczyna tego zachowania??
  • Solluk
  • Użytkownik

Odp:Mam pytanie... o sklepy zoo w Warszawie 28/01/2011 18:34 #33346

Pokroj na kawałki które będą mogły na raz połknąć (krewetka na 3-4 kawałki) i jak zasmakują to tylko na to siębędą rzucały (moje tylko na krewetki i stynkę się rzucają - oczywiście jedna rybka czasem na prawie 10 kawałków idzie - zależy od jej wielkości, wrzucenie całej prawie zawsze kończy się pływaniem jej pomiętych i poszarpancyh zwłok po baniaku).
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ
Ostatnio zmieniany: 28/01/2011 18:35 przez corleone.

Odp:Mam pytanie... o sklepy zoo w Warszawie 28/01/2011 18:43 #33347

Właśnie pokroiłem na kawałki i tak się zachowywały dziwnie, nie wiem dlaczego.
  • Solluk
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 28/01/2011 18:47 przez Solluk.
Wygenerowano w 0.22 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.