wtorek, styczeń 16, 2018
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Odmiany Oskarów
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Odmiany Oskarów

Odmiany Oskarów 29/09/2007 17:50 #355

To wątek dyskusji o artykule: Odmiany Oskarów

W tym wątku komentujemy artykuł \"Odmiany oskarów\"

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

O:Odmiany Oskarów 29/09/2007 17:51 #356

Doszło zdjęcie odmiany balonowej - dzięki uprzejmości jednego z użytkowników forum Monster Fish Keepers

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

O:Odmiany Oskarów 09/10/2007 13:19 #537

ballon oscar opisaliście dobrze tylko czemu niema żadnej wzmianki o bloody oscar? tych ryb nie należy kupować ze względu na zamiany jakie w nich zaszły w drodze dążenia do tego super koloru, chociaż w polsce pewnie i tak nie można ich kupić ale warto o tym wiedzieć
  • tratox
  • Użytkownik

O:Odmiany Oskarów 09/10/2007 13:27 #540

tratox napisał:
ballon oscar opisaliście dobrze tylko czemu niema żadnej wzmianki o bloody oscar? tych ryb nie należy kupować ze względu na zamiany jakie w nich zaszły w drodze dążenia do tego super koloru, chociaż w polsce pewnie i tak nie można ich kupić ale warto o tym wiedzieć

Jak bym się uparł to zapewne byłbym w stanie je ściągnąć (ze względu na znajomości w świecie paletkowym, w tym importerach z Azji). Natomiast zainteresowało mnie drugie zdanie: o jakich zmianach piszesz? Pozycja w artykule na Bloody Oscar jest, zdjęcia tylko ciągle nie mam, bo nieliczne osoby, które są właścicielami tej ryby (nie u nas) nie odpisują na moje maile.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:O:Odmiany Oskarów 23/03/2008 23:53 #5752

Hristo Hristov z Bułgarii zgodził się na udostępnienie zdjęcia Bloody Oscar Mozna popodziwiać tu: www.pawiookie.pl/index.php?option=com_co...mp;id=5&Itemid=6

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Odmiany Oskarów 28/03/2008 07:30 #5902

Faktycznie jest co podziwiać, śliczności, gdyby były dostępne, to nie wiedziałbym czy wolę całe czerwone, czy może białe.
  • King
  • Moderator

Odp:Odmiany Oskarów 28/03/2008 21:12 #5960

Ale super rybki. Pierwszy raz takie widzę. Jest co oglądać
  • Serek
  • Użytkownik

Odp:Odmiany Oskarów 03/04/2008 07:27 #6138

www.peteducation.com/article.cfm?cls=16&...6&articleid=2555 znalazłam tam przy "zdjęciu" opis, że jest odmiana zebra. Wiecie cos o tym ? czy cos namieszali ?
  • Monika
  • Użytkownik

Odp:Odmiany Oskarów 03/04/2008 07:40 #6139

Dziwne. Napisali, że ma paski czarne i białe... a zdjęcie pasuje do młodziutkiej formy nominatywnej, lub małego tigera. Może coś nowego wyhodowali?
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp:Odmiany Oskarów 03/04/2008 08:40 #6140

Bo to jest forma nominatywna, a oni (anglojęzyczni, chyba zaoceanowi) tak niekiedy nazywają tą formę.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator
Wygenerowano w 0.31 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.