sobota, listopad 28, 2020
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Odmiany Oskarów
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Odmiany Oskarów

Odp:Odmiany Oskarów 08/05/2011 22:46 #35663

corleone napisał:
Gdzieś to szukałem i to już dawno przy okazji widziałem też jeszcze inne odmiany i pisałem na pawiookich o tym też, później może poszukam na pawiookich i w necie też ale czy znajdę to w necie... Może mam zapisane w ulubionych ponieważ używam na bieżąco 5 przeglądarek i we wszystkich mam bałagan w ulubionych ale takie rzeczy raczej zapisuję...
Postaram sięposzukać - wszystko od czasu zależy a dziś już świecę oczami bo od rana przed kompem siedzę i mam taką dłubaną robotę że mi się już literki zmywają wszystkie... Idę się przewietrzyć

Osobiscie nic do Ciebie nie mam, ale chcialem uzyskac odpowiedz od: Rafala, Kamila, Ryska-Pawla, Kamila drugiego, Tupka i innych starych wyjadaczy sera ! Nie jestem zatysfakcjonowany Twoim postem - nic nie wnosi do tematu !
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:Odmiany Oskarów 08/05/2011 23:26 #35664

A ja myslę,że jednak traktujecie Swoje wypowiedzi bardzo osobiście.Bo to już nie pierwszy temat z taką dyskusją.
Może to nie moja sprawa,ale wrzućcie panowie na luz.
  • SG1
  • Użytkownik

Odp:Odmiany Oskarów 08/05/2011 23:48 #35665

SG1 napisał:
A ja myslę,że jednak traktujecie Swoje wypowiedzi bardzo osobiście.Bo to już nie pierwszy temat z taką dyskusją.
Może to nie moja sprawa,ale wrzućcie panowie na luz.

Pisalem o cORLEONE....pozdro..
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:Odmiany Oskarów 09/05/2011 07:27 #35666

specjalnie dla ciebie rmboss nie bede nic szukal w sprawie w/w ryb
reszte zostawiam administratorowi i moderatorom do przemyslen bo nawet uzytkownicy zauwazaja ze ciagle cos do siebie mamy (a raczej ty cos ciagle sapiesz bez powodu - nie pasuje ci to nie pisz w ogole - ja juz tobie nic nie bede pisal bo czasem nie moge sie doczytac w tych twoich postach sensu ty stary wyjadaczu - bo przeciez ty urodziles sie w akwa no i angielski znasz to nie umiesz sobie znalesc info o rybach stary wyjadaczu?)

ten w/w szacunek to dla ciebie wszystko i tylko do ciebie

i mam nadzieje ze i tak nikt nie bedzie ci na nic odpisywal bo widze ze sie kazdy poznal juz na tobie a od druiego wejscia na pawiookie dzialasz mi tylko na nerwy ze nie mam ochoty wchodzic tu wcale :/
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ

Odp:Odmiany Oskarów 09/05/2011 12:01 #35667

A dalej wchodzisz i pyskujesz, ciagle odpisujesz jakies bez sensu rzeczy choc nikt Cie nie prosil o odpowiedz. Zakladam watek o odmianach bo jestem ciekaw pewnej odmiany, nie potrzebuje Twoich wywodow na jakis tam temat czy dzialam Tobie i komus innemu na nerwy. Piszesz po to by pisac i nabijasz sobie ilosc postow. Nie ma problemu na ktory bys komus nie odpisal, znasz sie na akwarystyce, informatyce, samochodzikach na prad i na czym jeszcze ? Ktos ma problem zaklada temat i liczy na odpowiedz a Ty piszesz zeby odpisac. W kazdym poscie prawie powtarza sie zdanie: "Sorki za smiecenie, sorki za post pod postem.."

Obiecuje publicznie ze nie bede reagowal wcale na Twoje wypowiedzi.

Pozdrawiam
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:Odmiany Oskarów 09/05/2011 16:38 #35672

rmboss napisał:

Obiecuje publicznie ze nie bede reagowal wcale na Twoje wypowiedzi.

Chłopy dajta spokój,macie hallo na priv piszcie do siebie.

Szczerze powiedziawszy to właśnie taki rozwój pseudo "tematu" prowadzi potem do kłótni i budzi nie smak czytających swą budowa zdań jak i zarazem powoduje zamęt.I co gorsza wciąga w tą bez sensowną wymianę zdań,sytuację czasem innych forumowiczów.
IMO zasada jest prosta w pytaniach i odpowiedziach:

Zadajesz pytanie pisz tak składnie i ładnie ,aby inny forumowicz miał świadomość co czyta i o co chodzi drugiej stronie.

Odpowiadaj tak,aby strona pytająca miała świadomość i jasność tego co napisałaś.Aby miało to potwierdzenie w teorii jak i w praktyce (wyjątki bywają).Bo tylko taka odpowiedź jest odpowiedzią pełną.
Z tego co pamiętam kiedyś też żeście się zagalopowali i nic z tego dobrego nie wyszło.
Lepiej trochę ochłonąć przed napisaniem kolejnego postu i szczerze się zastanowić czy na pewno coś wniesie.

Napisałem to jako zwykły zjadacz chleba,ale zarazem jako stary wyjadacz sera z Portalu Pawiookie.pl
  • Rysiek
  • Użytkownik
Pozdrawiam
Paweł rysiek

youtu.be/QZ9rgR5PpRM

Odp:Odmiany Oskarów 09/05/2011 18:36 #35673

Właściwie Rysiek, ciężko coś dodac, co najwyżej ostrzeżenie dla obu Panów: rmboss, corleone. Kolejne posty bez sensu w mojej opini pójdą do śmieci, a informacja do Administratora.
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp:Odmiany Oskarów 09/05/2011 19:49 #35675

Mnie możecie nawet wyrzucić z forum ale jeśli ktoś pisze post do wszystkich i odnosi się w nim do mnie osobiście po ksywce więc uważam że ma coś do mnie, obraża mnie i jak kamyllo2 zauważył już dawno jego posty z góry są wulgarne i narzucające swoją wolę (nie tylko do mnie i nie tylko mnie obraża) jako jedyną - skasujcie tego posta bo jest bez sensu i jest moim ostatnim postem na tym forum..........
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ

Odp:Odmiany Oskarów 24/09/2011 22:31 #40051

Witam

Kiedys bawilem sie w szukanie dzikusow i zero efektu, raz bylem w posiadaniu F0 ale juz duzych i pochodzily z Peru - chyba jedna z brzydszych wg mnie odmian.

Znalazlem cos takiego:

www.ebay.co.uk/itm/ASTRONOTUS-OCELLATUS-...;hash=item45fd53ef64

Czy jest ktos w stanie stwierdzic z tej fotki czy to jest dzikus ? Czy moge zaufac sprzedawcy ?

Juz napisalem meila z prosba o to czy moze w jakis kolwiek sposob udowodnic ze jest dziki ale moze ktos z Was widzi to po fotce ?

Pozdrawiam
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:Odmiany Oskarów 24/09/2011 22:39 #40052

Znam tego Pana, mozesz byc pewny ze jest tak jak w opisie.
Dosyc znana osoba, bardzo czesto ma dzikie apistogrammy i ich mlode.
Sam kupywalem 17 skalarow od Niego i bylem naprawde bardzo zadowolony.
Fotki skalarow moge zalaczyc by potwierdzic jezeli chcesz.
  • dree
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 24/09/2011 22:41 przez dree.
Wygenerowano w 0.22 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.