sobota, listopad 28, 2020
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Odmiany Oskarów
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Odmiany Oskarów

Odp:Odmiany Oskarów 24/09/2011 22:47 #40053

Chodzi Dree o to czy one beda F0 a nie np F1 z jakiejs farmy. Nie maja wygladac jak dzikie, maja byc z odlowu. Jezeli mu zalezy i ma dobra reputacje jak piszesz moze przesle mi jakies zdjecie z potwierdzeniem odlowu (chodzi mi tu o np. list przewozowy z Columbii czy cos takiego).

Pozdrawiam
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:Odmiany Oskarów 25/09/2011 19:05 #40058

No i juz wszystko jasne. Wycieczka do Manchester rozwiala watpliwosci. Jestem szczesliwym posiadaczem F0 - niestety nie od tego Pana ktory chcial zarobic poprzez aukcje i nigdy nie wiedzialbym co konkretnie trafi, ale sam ze zrodla mam dzikuski.

5 sztuk, mysle ze w koncu dostalem to czego szukam od 2 lat.

Dziko zlapane z Columbi wg mnie, ale ocenicie sami po fotkach. Ryby ida do kwarantanny do malego akwarium, trafiaja do duzego razem z plaskimi na dniach.

Zachowanie maluchow dzikich jest nie do opisania, ich sposob jedzenia i stadnosc w akwarium.

Rafal
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:Odmiany Oskarów 25/09/2011 19:42 #40059

No to gratki i jedziesz z fotami.
  • SG1
  • Użytkownik

Odp:Odmiany Oskarów 25/09/2011 19:53 #40060

rmboss napisał:
5 sztuk, mysle ze w koncu dostalem to czego szukam od 2 lat.

Dwa lata poszukiwania na miesiąc podniecania? Nie chce się juz tego słuchać. Przemiał w baniakch masz większy niż internista w sezonie grypowym. Nudne to juz jest i niesmaczne.

Marek
  • King
  • Moderator

Odp:Odmiany Oskarów 25/09/2011 20:02 #40061

STRASZNE!!!!
Znów coś szukane przez całe Twoje życie na tydzień albo na pożarcie micro!!! Kup mrożone lepiej jedzenie a nie żywymi "ładnymi" próbujesz karmić, moja 5 letnia córka rzadziej zmienia zdanie niż Ty...podobno dorosły...
Przykre dla ryb

pozdrawiam
Pozdrawiam
Marcin Sz.
Ostatnio zmieniany: 25/09/2011 20:02 przez marcinsz30.

Odp:Odmiany Oskarów 25/09/2011 20:02 #40062

Jeszcze nigdy nie trafilem na dzikuski prawdziwe, raz mialem ale juz odchowane i lekko jakby skarlowaciale z Peru. Mialem w miedzy czasie cichle na odsprzedaz a poszukiwania wciaz trwaly.

Rafal
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:Odmiany Oskarów 25/09/2011 20:23 #40064

Twoje tłumaczenia i argumentacja są cały czas beznadziejne i żałosne. Uwierz mi, wielu to widzi, tylko szkoda im marnować czasu jak ja na tłumaczenie, ze robisz źle. Wiem tacy jak ja powodują, że kręci Cię to, że wątek i Ty cieszą się "zainteresowaniem"- to mylne
Ale ja liczę na to i wierzę w to, że każdy człowiek jest dobry gdzieś tam głęboko i tak samo w Tobie widzę szansę na to że staniesz się dobry ...człowieku sprzedaj akwaria i zajmij się naklejkami na aucie, zbieraniem podkładów kolejowych czymkolwiek legalnym i czymś czego nie będziesz męczył i krzywdził, żeby Liga Ochrony Przyrody nie spowodowała Twojej deportacji...przemyśl proszę to co powiedziałem
Bądź dobry i czyń dobro... bo droga, którą obrałeś nie jest dobra

pozdrawiam
Pozdrawiam
Marcin Sz.

Odp:Odmiany Oskarów 25/09/2011 20:34 #40065

marcinsz30 napisał:
Twoje tłumaczenia i argumentacja są cały czas beznadziejne i żałosne. Uwierz mi, wielu to widzi, tylko szkoda im marnować czasu jak ja na tłumaczenie, ze robisz źle. Wiem tacy jak ja powodują, że kręci Cię to, że wątek i Ty cieszą się "zainteresowaniem"- to mylne
Ale ja liczę na to i wierzę w to, że każdy człowiek jest dobry gdzieś tam głęboko i tak samo w Tobie widzę szansę na to że staniesz się dobry ...człowieku sprzedaj akwaria i zajmij się naklejkami na aucie, zbieraniem podkładów kolejowych czymkolwiek legalnym i czymś czego nie będziesz męczył i krzywdził, żeby Liga Ochrony Przyrody nie spowodowała Twojej deportacji...przemyśl proszę to co powiedziałem
Bądź dobry i czyń dobro... bo droga, którą obrałeś nie jest dobra

pozdrawiam

Twoja wypowiedz jest bez sensu i to najmniejszego. To ze robie zle - to wg Ciebie i innych co niektorych, a wg mnie robie dobrze. Kazdy ma swoje zdanie na kazdy temat. Przypominam Tobie ze temat jest o odmianach oscarow a nie o Twoich wypocinach czym mam sie zajmowac. Wpadasz tu z nikad i piszesz komus co ma robic - wyluzuj. Jakby tak myslal kazdy zamkneli by sklepy i hurtownie akwarystyczne i skad bys Ty czy inni kupil ryby kur....?

Mi nie wolno czegos kupic jako narybku odchowac tego i sprzedac z zarobkiem ? Moze zazdroscisz ? Droga ktora Ty obrales po raz 5 ty juz piszac do mnie jakies wypociny - jest zla. Dziwi mnie brak reakcji modow na Twoje posty bo juz 2 razy zglaszalem Cie do moderacji i uzasadnilem swoje spostrzezenia.

Kazdy kto mnie zna wie ze od dawna interesuje mnie odlow oscarow i nigdy nie trafilem. Moze w Polsce nie macie z tym problemu bo tu jest i to wielki.

Dla mnie polemika z Toba skonczona.

Pozdrawiam
  • rmboss
  • Zablokowany
Ostatnio zmieniany: 25/09/2011 20:36 przez rmboss.

Odp:Odmiany Oskarów 25/09/2011 20:35 #40066

SG1 napisał:
No to gratki i jedziesz z fotami.

Fotki w watku o mojej galeri.

Pozdrawiam
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:Odmiany Oskarów 25/09/2011 20:42 #40067

To dobrze, że skończona, bo argumentów nie masz niestety do polemiki. A F0 gratuluję jak najbardziej, to cieszy i moje zdanie jest takie, że niestety w złe ręce trafiły, bo F) to nie jest coś dla skoczków zmieniających zdanie co do żywych zwierząt przynajmniej raz w tygodniu. I nie zazdroszczę Ci niczego naprawdę. Mam więcej niż Ty
Stabilną psychikę, jasno sprecyzowane i określone cele
A co jadły rybcie po wpuszczeniu do nowego "domku"?? jak duże są?? przejawiają jakieś ciekawe zachowania??

pozdrawiam
Pozdrawiam
Marcin Sz.
Ostatnio zmieniany: 25/09/2011 20:44 przez marcinsz30.
Wygenerowano w 0.27 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.