wtorek, styczeń 19, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Odmiany Oskarów
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Odmiany Oskarów

Odp:Odmiany Oskarów 02/10/2010 14:15 #29587

corleone napisał:
Witam,
Czy można by dać jakieś zdjęcia pokładełek rybek (oczywiście podczas tarła) tak żeby można było porównać, popatrzeć na swoje - wtedy może dużo łatwiej byłoby nam rozróżnić płeć naszych pupilków??

Pozdrawiam
Adrian

Witam, w moim watku na ktorejs stronie masz kilka fotek, zajrzyj tam, nie sa wyrazne gdyz ciezko zrobic zdjecia ich pokladelek, tymbardziej jak nie mam dobrego makro

Pozdrawiam
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:Odmiany Oskarów 25/10/2010 19:18 #30195

Witam,
ciutkę odświerzę temat.
Widziałem w sklepie oskary - są tam już dostyć długo ale zastanowiło mnie to jaka odmiana z nich wyrośnie (to że są w sklepie i od 2 miesięcy praktycznie nic nie urosły i nic sięnie zmieniły to "normalne" - już właścicielowi sklepu dogadałem bo tam kupowałem również moje pawiczki obecne ale były w innym baniaku zupełnie.
Te o które chcę zapytać są całe czarne, dosłownie kruczo czarne i mają tylko oko na płetwie tylnej. Nie zauważyłem zmiany koloru, pływają z papuzimi dużo większymi ale pawic jest więcej są małe około 4 cm ( i tak od 2 miesięcy ;()

Jaka to może być odmiana?? Jak będzie potrzeba wstawie fotkę ale wyglądają tak jak piszę - kruczo czarne oko na ogonie.

Pozdrawiam
Adrian
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ

Odp:Odmiany Oskarów 25/10/2010 19:27 #30196

corleone napisał:
Jaka to może być odmiana?? Jak będzie potrzeba wstawie fotkę ale wyglądają tak jak piszę - kruczo czarne oko na ogonie.

Pozdrawiam
Adrian

Albo nominatywna - może to jakiś odłów? wiesz coś o pochodzeniu tych ryb? albo młody niewybarwiony red tiger, żeby się dowiedzieć jaka to odmiana trzeba by je podhodować do dorosłości
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:Odmiany Oskarów 25/10/2010 19:38 #30198

Flex napisał:

albo młody niewybarwiony red tiger,

Tylko zestresowany, głodny i podtruty.

Marek
  • King
  • Moderator

Odp:Odmiany Oskarów 25/10/2010 20:32 #30199

Dzikus, lub red tiger. Są smoliście czarne na pewnym etapie rozwoju
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp:Odmiany Oskarów 05/12/2010 16:25 #31667

• krzyś
  • Użytkownik

Odp:Odmiany Oskarów 05/12/2010 17:40 #31670

Dziwnie wybarwiony
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ

Odp:Odmiany Oskarów 05/12/2010 19:09 #31677

Bardzo ladny, po tym ze ma 2 takie wnioskowac mozna ze to nie zle wybarwiony RED ale cos nowego moze

Kirysnik daje rade tez

Pozdrawiam
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:Odmiany Oskarów 05/12/2010 19:44 #31682

Interesujące są te ryby, pierwszy raz coś takiego na oczy widzę! ciekawe czy to jakiś wybryk czy nowa odmiana?! ma ktoś pomysł bo ja wymiękam
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:Odmiany Oskarów 05/12/2010 19:56 #31684

Może ktoś pojedzie do Pragi na Sylwestra i przy okazji przywiezie je sobie?
  • krzyś
  • Użytkownik
Wygenerowano w 0.23 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.