czwartek, czerwiec 21, 2018
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Inteligentna ryba ?
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Inteligentna ryba ?

Odp: Inteligentna ryba ? 04/11/2014 20:41 #48799

U mnie jak miały może 5-6 cm, to ze sobą tańczyły w kółko, raczej zabawa
  • Innos048
  • Użytkownik

Odp: Inteligentna ryba ? 05/11/2014 08:09 #48800

Wczoraj te dwie "tańczące" z uporem przeganiały pozostałą dwójkę.

Przy posiłku wszelkie "urazy" odchodzą w niepamięć, ale później znów przeganianie...
Czy w ogóle da się rozpoznać płeć u 6-7 miesięcznej ryby?!
  • Agata
  • Użytkownik

Odp: Inteligentna ryba ? 05/11/2014 17:14 #48801

Niemożliwe
  • 1andy1
  • Użytkownik

Odp: Inteligentna ryba ? 07/11/2014 14:04 #48803

Na dzień dzisiejszy znów wszystkie razem pływają, więc wszystkie zgrzyty chwilowo zażegnane
Codziennie wpatruję się w te cudaki no i... nie mogę doszukać się żadnych różnic wskazujących na dana płeć Tego chyba faktycznie nie da się zrobić przed tarłem... Muszę uzbroić się w cierpliwość i czekać aż się dobiorą w pary o ile w ogóle się jakaś dobierze...

Ostatnio zauważyłam taki brązowy osad na Anubiasach... kamieniach ... podłożu ... i szybie !!!
Co za cholera?!
  • Agata
  • Użytkownik

Odp: Inteligentna ryba ? 07/11/2014 16:49 #48804

Agata napisał:

Ostatnio zauważyłam taki brązowy osad na Anubiasach... kamieniach ... podłożu ... i szybie !!!
Co za cholera?!

Raczej to okrzemki. Możesz zrobić zdjęcia i pokazać nam dla pewności. Okrzemki to specyficzne glony koloru brązowo-brunatnego. Występują najczęściej w zbiornikach świeżych, które jeszcze nie dojrzały. Często możemy je spotkać także w przypadku słabo oświetlonego zbiornika.
  • volf
  • Użytkownik

Odp: Inteligentna ryba ? 03/02/2016 00:02 #49480

Nie ma to jak pawiookie . Wierne jak pies, dzikie jak kot i inteligentne jak człowiek.
  • Azumaro
  • Użytkownik
  • Z akwarystyką przez 13 lat
Moje GG 8614355

Odp: Inteligentna ryba ? 03/02/2016 01:47 #49482

Bez przesady z ta dzikością. Moje pawice pływają z małymi kelberi i jakbym dawał mniej żarcia to pawice pływały by głodne
Przy cichlach to powolne tłuste dupy
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp: Inteligentna ryba ? 03/02/2016 23:02 #49491

...nooo to jednak się zgadza - dorosłe koty domowe, to głównie śpią i żrą.
  • deadend
  • Użytkownik

Odp: Inteligentna ryba ? 05/02/2016 12:31 #49495

Witam, dawno mnie tu nie było... i wiele się zmieniło
Moje pawice przeszły w inne ale dobre ręce
Około 1,5 roku mam ziemiojady ( Geophagus Red Head ) i to jest dopiero piękno niedocenione. te ryby wciąż mnie zadziwiają, zdecydowanie spokojniejsze od pawich oczek, ale nie nudne
Mam cztery dorosłe sztuki w tym jedną dobrana parę i ( jeszcze ) gromadkę podrostków na utrzymaniu
  • Agata
  • Użytkownik

Odp: Inteligentna ryba ? 27/06/2016 12:00 #49709

Dlatego uwielbiam Oskary
Wszystkie dostępne byliny w szkółce Dąbrowscy, znajdziecie Państwo w dostepnym katalogu bylin.
Wygenerowano w 0.20 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.