sobota, wrzesień 22, 2018
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

białaski z redami
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: białaski z redami

Odp: białaski z redami 23/11/2015 12:24 #49321

pudło napisał:
Dokładnie - chowa się (i bawi się w ganianego ) zeberka..

Hehe sporty ekstramalne Swoją drogą brak ~18 pozostałych 'kumpli' powinno im dać do myślenia
  • omega
  • Użytkownik

Odp: białaski z redami 14/12/2015 20:12 #49401

d.dobrywieczor Z racji podobnego pytania z mojej strony - podczepię się
mam 6szt oskarów - 2 albino tiger , 2 albino red oscar i 2 tiger (black) Kazde z urwisów po okolo 4 miesiące , wielkość okolo 12cm .
Pytanie brzmi: czy jest mozliwe ze dwie czarne tigery mają się "ku sobie" tylko z powodu swego rodzaju ? (koloru) Dodam ze ewidentnie są dominujące , co za tym idzie nieco większe (jeden ma kształt bardziej podłuzny i jest spokojny , drugi bardziej owalny/wyższy i tępi nieposłuszeństwo wsrod albinosów), tolerują jednego albino red oscara , do pozostałych się stawiają :)Czy z takiego zachowania po uplywie roku i wielkosci ponad 15cm moglaby wyjsc para ? Czy tak jak pisalem wczesniej - to tylko 3manie się razem ze względu na swoj "rodzaj"
Dzieki serdeczne za potencjalne odpowiedzi/podpowiedzi
  • arteart
  • Użytkownik

Odp: białaski z redami 15/12/2015 00:08 #49402

arteart napisał:

Pytanie brzmi: czy jest mozliwe ze dwie czarne tigery mają się "ku sobie" tylko z powodu swego rodzaju ? (koloru)

Nie. Kolor łusek nie ma znaczenia w doborze.

arteart napisał:

Czy z takiego zachowania po uplywie roku i wielkosci ponad 15cm moglaby wyjsc para ?

Może, ale po pond roku 15 cm to jakieś karły a nie Pawiookie są....

arteart napisał:

Czy tak jak pisalem wczesniej - to tylko 3manie się razem ze względu na swoj "rodzaj"

Nie. Ryby nie rworzą gett. Pod warunkiem, że cudaka w postaci 3mania dobrze rozgryzłem i o trzymanie chodzi.
  • King
  • Moderator
Ostatnio zmieniany: 15/12/2015 00:09 przez King.
Za tę wiadomość podziękował(a): arteart

Odp: białaski z redami 15/12/2015 22:58 #49403

King napisał:
arteart napisał:

Pytanie brzmi: czy jest mozliwe ze dwie czarne tigery mają się "ku sobie" tylko z powodu swego rodzaju ? (koloru)

Nie. Kolor łusek nie ma znaczenia w doborze.

arteart napisał:

Czy tak jak pisalem wczesniej - to tylko 3manie się razem ze względu na swoj "rodzaj"

Nie. Ryby nie rworzą gett. Pod warunkiem, że cudaka w postaci 3mania dobrze rozgryzłem i o trzymanie chodzi.

Na pierwszej stronie tego tematu pojawiły się spostrzeżenia kolegów odnośnie dzielenia się ryb między sobą pod względem kolorów oraz dominacji ciemnych. Ciekawe zagadnienie. W tej chwili wypowiedziało się jednak na ten temat zbyt mało osób, więc może to być przypadek.
  • deadend
  • Użytkownik
Za tę wiadomość podziękował(a): arteart
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.15 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.