środa, wrzesień 29, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

serca kurze - robić mixy czy podawać drobne kawałki?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: serca kurze - robić mixy czy podawać drobne kawałki?

Odp:serca kurze - robić mixy czy podawać drobne kawałki? 10/09/2008 12:04 #12404

Wczoraj kupiłam Hikari, ale inne - ze spiruliną. Wpierniczają jak małpy kit Chyba nawet chętniej niż C&A.
Jedno serducho zostawiłam i przed chwila dałam. To samo co z pokarmem w/w Bez jakichkolwiek problemów. Pokroiłam w kostkę i po jednej wrzucałam na wszelki wypadek aby mniej wyławiania było
Maximus u mnie kiełże tez już są bee - podejrzewam, że po prostu za małe
  • Monika
  • Użytkownik

Odp:serca kurze - robić mixy czy podawać drobne kawałki? 10/09/2008 14:19 #12409

No ja tez mam to papu dla rybek i zra jak glupie, do polowy z wody sie wynuzaja, jak widza moja reke (10 cm rybki).
  • arni291
  • Użytkownik

Odp:serca kurze - robić mixy czy podawać drobne kawałki? 10/09/2008 15:25 #12413

hm moze z tymi kielzami to i racja
co do hikarii rozwazam kupno ale najpierw popracuje z C&A moze sie przekonaja. (szkoda mi wydanych pieniazkow). Dziwi mnie czemu zarly i przestaly to zrec..
  • maximus
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 10/09/2008 15:26 przez maximus.

Odp:serca kurze - robić mixy czy podawać drobne kawałki? 10/09/2008 18:28 #12424

Ja Hikari kupiłam bo C&A mi się kończy a w sklepie blisko mnie Hikari w szalonych cenach - po 6,70
Sądzę, że troszkę głodu i jako pierwszy posiłek po nocy i chęci na C&A wrócą
  • Monika
  • Użytkownik

Odp:serca kurze - robić mixy czy podawać drobne kawałki? 11/09/2008 14:53 #12463

Cholera mnie trafi !
Samiec wcina kurze serca pokrojone na paseczki a samica niechce.
kielzy, ochtoki, C@A tez nie chce (samiec czasem skubnie troche ale rzadko). Rosowki wsuwaja jak glupie. Co jest grane? Jak ja mam je frutowac zeby byly przyrosty jak one tylko dżdżownice jedza - zbankrutuje. Nie wygladaja na chore. Azotany w porzadku 3 tygodnie temu restart zbiornika byl. Wody podmienilem ponad polowe ostatnio. Sprubuje zmielic te serca dodac troche tego troce tamtego - moze beda to jesc.
Eh, jak nie urok to sraczka....
  • maximus
  • Użytkownik

Odp:serca kurze - robić mixy czy podawać drobne kawałki? 11/09/2008 15:23 #12466

Po deszczu zapraszam na ulicę - podreperujesz budżet Jedzenie samo wypełza na ulicę
Może maja teraz fazę na dżdżownice ? Może im przejdzie za jakiś czas. A próbowałeś z krewetkami ?
  • Monika
  • Użytkownik

Odp:serca kurze - robić mixy czy podawać drobne kawałki? 11/09/2008 20:58 #12483

nie bardzo mam czas na latanie po osiedlu i zbieranie robali..
krewetek nie probowalem a gdziesie je kupuje , jak sie nazywaja ile kosztuija?
  • maximus
  • Użytkownik

Odp:serca kurze - robić mixy czy podawać drobne kawałki? 11/09/2008 21:57 #12492

Kupujesz normalnie w akwarystycznym. Cena porównywalna do ochotki itp
Mała wskazówka - czasami sprzedają koktajlowe (bez pancerzyka), moje i Pawła (Klaty) nie chciały ich jeść. Interesowały się wyłącznie "normalnymi" w pancerzyku
Krewetki w zasadzie u mnie są podstawa karmienia i zawsze są serwowane na kolacje
  • Monika
  • Użytkownik

Odp:serca kurze - robić mixy czy podawać drobne kawałki? 11/09/2008 23:51 #12515

Z krewetkami mrożonymi w sklepach zoologicznych się spotkałem w trzech rodzajach: zwykłe pomarańczowe, krewetki piaskowe (szare z bordowo-różowymi akcentami) - oba rodzaje w pancerzykach, no i koktajlowe. Z koktajlowymi to ciekawostka te z zoologika jadły a z marketu nie Z marketu są gotowane w soli i pewnie dlatego, moje jedzą natomiast zwykłe parzone krewetki w pancerzykach też do kupienia w marketach tylko trzeba je rozdrobnić bo trafiają się sztuki 10cm ja taką dużą pozbawiam pancerza i na 3-4 części A i taka uwaga te parzone w markecie cenowo wychodzą jak te pomarańczowe z zoologika u mnie 100g 3,50zł w sklepie zoo, w przeciętnym markecie krewetki parzone 34-38zł za kilogram krewetki jako pokarm zdecydowanie polecam!
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:serca kurze - robić mixy czy podawać drobne kawałki? 12/09/2008 12:15 #12555

zmielilem im te nieszczesne serca kurze, dodalem C&A, spiruliny w platkach. Jedza poki co ale polowa im przez skrzela wylazi - slowem brudzi to cholernie jak tak dalej bedzie to zamiesiac restart zbiornika...
  • maximus
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.23 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.