środa, styczeń 27, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

serca kurze - robić mixy czy podawać drobne kawałki?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: serca kurze - robić mixy czy podawać drobne kawałki?

Odp:serca kurze - robić mixy czy podawać drobne kawałki? 12/09/2008 12:16 #12556

Monika a jak dokladnie sie nazywa te twoje hikarii ze spirulina?
Mowilas ze smiesnie tanio to kupujesz, widze ze tez jestes w wawy, powiedz dokladnie gdzie to kupujesz to sie pewnie przejade tam wracajac z pracy
  • maximus
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 12/09/2008 12:18 przez maximus.

Odp:serca kurze - robić mixy czy podawać drobne kawałki? 12/09/2008 13:21 #12561

Mi ze spiruliną kojarzy się Hikari Cichlid Excel, jeśli Twoje słabo jedzą C&A to możesz też spróbować z Hikari Cichlid Gold lub JBL NovoFlower maxi, ten excel też jest wybarwiający tylko w inną stronę jakby, podbija ciemniejsze barwy, taże jeśli chcesz coś z karotenoidami to te dwa pozostałe. Ja zaopatruję się w Warszawie i najtaniej jest albo na Arkuszowej 58 albo na ul. Wokalnej 4 (przy metro Ursynów) i tam wszystkie wymienione przez mnie pokarmy będą, przykładowo duża paczka hikari gold 250g kosztuje tam 15zł, a 460g JBL-a kosztuje 28 jak dobrze pamiętam a no i excel 22zł za 250g
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:serca kurze - robić mixy czy podawać drobne kawałki? 12/09/2008 13:38 #12564

Dziękuję
Ursynow to dla mnie za daleko ale Arkuszowa to juz lepiej
  • maximus
  • Użytkownik

Odp:serca kurze - robić mixy czy podawać drobne kawałki? 12/09/2008 15:47 #12566

Ja kupuje w Atol zoo na Gocławiu na Umińskiego. Ceny podane przez Was wychodza taniej bo ja za 57g zapłaciłam 6,70. Kupiłam Excel - innego nie było. Nic im nie będzie jak ciemne podbija przez tydzień
  • Monika
  • Użytkownik

Odp:serca kurze - robić mixy czy podawać drobne kawałki?- moze jest chora? 13/09/2008 09:43 #12617

buu
samiec je krewetki i stynki i wszystko. Samica nawet nie chce sprbowac.
Dzdzownice jedynie ale tez nie jakos drapieznie. Jest wiec dosc chuda i czesto lezy na dnie. Innych objawow brak. Zaczynam podejrzewac ze jest chora. Moze pa pasozyty ? Nie wiem jakie wowczas sa objawy. Czym to leczyc ? Pomozcie!!!.
Juz nie wiem co robic. Parametry wody ok, temp 25 stopni
  • maximus
  • Użytkownik

Odp:serca kurze - robić mixy czy podawać drobne kawałki?- moze jest chora? 13/09/2008 11:05 #12620

Ten kawalek nadawalby sie bardziej do dzialu "Choroby". Pdane objawy moga wskazywac na zatrucie zwiazkami azotowymi (karmiles ostatnio sercami), albo ma robale. Zeby sie nie dublowac, zerknij do watku Tomleda o tasiemcu.

Marek

Ps. Trzcionki polskiej nie mam.
  • King
  • Moderator
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.49 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.