wtorek, styczeń 26, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Psie żarcie
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Psie żarcie

O:Psie żarcie 14/11/2007 09:47 #1267

Jaka jest granulacja tego specyfiku ?
(adres już wysłałem)
Ten pstrąg obok to \"zboczenie zawodowe\" czy biegasz również z kijem ?
Rafał możemy się zżucić na te 25 kg ( wrazie czego paletki są wszystkożerne )
kazik
  • kazik
  • Użytkownik

O:Psie żarcie 14/11/2007 09:51 #1268

kazik napisał:

(...)
Rafał możemy się zżucić na te 25 kg ( wrazie czego paletki są wszystkożerne )
kazik

Jak wypali próba z tą odrobiną od Meśka - to jak najbardziej.

Rafał<br><br>Edytowany przez: Rafal, w: 2007/11/14 09:57
  • Rafal
  • Administrator

O:Psie żarcie 14/11/2007 09:57 #1269

Co do granulacji do jest najróżniejsza np ja posiadam od 1,5 mm do 6,5 mm swoje pawiookie karmie 4,5mm ale one mają po 12-15 cm. Każdy producent granulatu ma swoją numeracje wiec pokarm należy dostosować do rozmiaru ryb.

A co do kija to staram się przynajmniej raz w tygodniu go zamoczyć ale aktualnie jestem przykuty do łóżka więc troche musze odpuścić<br><br>Edytowany przez: Mesiek, w: 2007/11/14 09:59
  • Mesiek
  • Użytkownik

O:Psie żarcie 14/11/2007 10:05 #1270

Mesiek napisał:
myśle że karpiowe są bezpieczniejsze dla ryb aby ich nie przetłuścić bo prowadzi to do zapalenia przewodu pokarmowego ani nie przebiałkować.

Też myślałem o skarmianiu żarciem dla karpiowatych, bo mam u siebie w sklepie na półce takie żarcie firmy Haissner, tylko to żarcie opisane jest jako karma dla ryb zimnowodnych, jakie to ma znaczenie?, czy w ogóle ma?

Marek
  • King
  • Moderator

O:Psie żarcie 14/11/2007 10:08 #1271

O wędkarz ja tez biegam z kijem, moze nie teraz bo brzuchol przeszkadza, ale ostatni raz byłam na rybach w październiku. Wcale sie dziwnie nie patrzyli ciężarówka macha spiningiem albo zarzuca na grunt i sie meczy z karpiem
  • Monika
  • Użytkownik

O:Psie żarcie 14/11/2007 10:17 #1273

Monika napisał:
O wędkarz ja tez biegam z kijem, moze nie teraz bo brzuchol przeszkadza, ale ostatni raz byłam na rybach w październiku. Wcale sie dziwnie nie patrzyli ciężarówka macha spiningiem albo zarzuca na grunt i sie meczy z karpiem

Ciężarówka ma gdzie kij na brzuchu oprzeć Kąt lepszy, trudniej się ryba zrywa

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

O:Psie żarcie 14/11/2007 11:05 #1280

I ja bym się na karme pisał... pozdrawiam wędkujących... przy kolejnej serii pomyśle o woblerach ala pawiookie
  • marcinc
  • Użytkownik

O:Psie żarcie 14/11/2007 11:53 #1292

marcinc napisał:
pozdrawiam wędkujących... przy kolejnej serii pomyśle o woblerach ala pawiookie

Zrobiło się nam wędkarsko
Rozumiem że sam robisz, pokaż jakieś
może dyskusje wędkarskie przeniesiemy do działu ogólnego
kazik

(Ze względu na mizerne możliwości edycji wątków w silniku Fireboard pozostawię to, co dotychczas wędkarskie w wątku tutaj. Jeżeli ktoś chce dalej pogadać o wędkarstwie - niech faktycznie założy kolejny wątek w dziale Inne/Otwarte dyskusje. Chętnie poczytam, a może i podpytam o parę rzeczy Rafał.)<br><br>Edytowany przez: Rafal, w: 2007/11/14 11:57
  • kazik
  • Użytkownik

O:Psie żarcie 14/11/2007 12:02 #1293

no można by tym bardziej, że wypadku wędkarstwa i Osscarów można połaczyć hobby (pokarm, rybki, raki itp)... co wobków to jak zrobie jakiegoś oskara to pokażę na razie priorytet akwarium a czasu jakoś mało...
  • marcinc
  • Użytkownik

Odp: O:Psie żarcie 25/12/2007 23:43 #2658

Przesyłka od Meśka dotarła do mnie chyba w poniedziałek. Próbka pokarmu przetestowana na głodnego bo kilka dni ryby nie jadły, bo byłem na wyjeździe. Pożarte w locie. Super zapaszek i dla mnie. Podobną karmę miałem kiedyś, tylko o drobnej granulacji. Dzięki Michał. Pozdrawiam.
  • kamyllo2
  • Moderator
Wygenerowano w 0.24 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.