wtorek, styczeń 19, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Psie żarcie
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Psie żarcie

Odp: Psie żarcie 16/01/2008 16:44 #3313

Interesuje mnie konkretma nazwa produktu i producent. Z tego co wiem, to łososie hodowlane karmione są wysokoenergetyczną karmą z dużą ilością barwników (astaksantyna i inne). Zastanawiałem się nad urozmaiceniem diety.......

Odp: Psie żarcie 16/01/2008 16:49 #3316

To właśnie taką karmę wysyłałem kilku osobom z forum które mnie o to poprosiły. Producentów jest wielu Biomar aller dana-feed di-baq trouvit kraft i jeszcze kilku by się znalazłoB)
  • Mesiek
  • Użytkownik

Odp: Psie żarcie 17/01/2008 12:07 #3343

Dzięki za info........pozdrawiamB)

Odp: Psie żarcie 27/01/2008 09:18 #3681

jestem zainteresowany taką paszą ale nie wiem gdzie kupić wziołbym nawet i cały worek 25kg w razie co mam staw-oczko na wiosne rybcie miały by wyżerke.pozdrawiam
  • pool
  • Użytkownik

Odp: Psie żarcie 09/02/2008 18:13 #4197

Witam! Co do psiego żarcia-to bym nie polecał. Swego czasu pracowałem w sklepie zoologicznym i tam dawaliśmy, dla urozmaicenia żarcie dla kastrowanych kotów z Puriny (jest niskotłuszczowe). Czasami też dostawały kawałki parówki drobiowej .
  • Chomigh
  • Użytkownik

Odp: Psie żarcie 10/02/2008 10:44 #4206

Chomigh, to zależy jeszcze jakie psie żarcie . Jak będziesz dawał na przykład Pedigree to na pewno ryby się pochorują...
  • Mike
  • Użytkownik

Odp: Psie żarcie 10/02/2008 20:16 #4209

Masz rację Mike. Nie ma nic gorszego od Pedigree, jest nader kiepska. Co innego Purina lub Animonda. Ale z uwagi na zawartość min. tłuszczu powinny być to raczej mieszanki dla psów starych.
Miałem doświadczenie z kocim żarełkiem. Dodatkowo jego zaleta, to niewielkie granulki, pawcie z łatwością je łykną.
  • Chomigh
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 10/02/2008 20:18 przez Chomigh.
Wygenerowano w 0.20 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.