środa, styczeń 27, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Pokarm wybarwiający
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Pokarm wybarwiający

Odp:Pokarm wybarwiający 18/10/2008 12:15 #14144

ja również jako mało doświadczony prosiłbym o plecenie jakiś karm wybarwiających
  • Tyson
  • Użytkownik

Odp:Pokarm wybarwiający 18/10/2008 14:43 #14148

Ja z czystym sumieniem mogę polecić hikari cichlid gold i JBL Novo flower, ryby chyba najlepiej je jedzą u mnie, na inne karmy marudzą, ale da się je przekonać drobną głodówką
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:Pokarm wybarwiający 18/10/2008 15:56 #14150

Ja także polecam hikari cichlid gold Moje ryby wręcz za nim przepadają(inna sprawa że to jedyny pokarm wybarwiający jaki podaje także dużego wyboru nie mają ),czgo już nie da się powiedzieć niestety o hikari cichlid staple(jedzą go co prawda ale tak jakoś bez entuzjazmu )

Odp:Pokarm wybarwiający 19/10/2008 12:23 #14158

Czyli te pokarmy można stosować jako suchy, dodatek do diety? Jak często można go podawać?

Pozdrawiam,

Mike
  • Mike
  • Użytkownik

Odp:Pokarm wybarwiający 19/10/2008 12:44 #14161

Jako dodatek, aczkolwiek mam rybę ktora je tylko granulat i rośnie jak pozostałe jak często? u mnie najłatwiej raz dziennie z rana jak są głodne i daje do oporu ile zjedzą, z reguły w pewnym momencie już nie chcą jeść granulatu, zostawiają wszystko mojemu samcowi który zjada całą resztę zjadają tyle, że zostaje miejsca na pól uklejki i z 3 krewetki hehe
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:Pokarm wybarwiający 19/10/2008 12:49 #14163

Czyli te pokarmy można stosować jako suchy, dodatek do diety? Jak często można go podawać?
Moim zdaniem tak.Ja podaje je z 2-3 razy dziennie(jednorazowo po kilka kulek-by zostały odrazu zjedzone,gdyż takie które nasiąkną wodą nie zostają przez Moje ryby zjedzone)
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.27 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.