wtorek, styczeń 26, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Krewetki mrozone ???
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Krewetki mrozone ???

Odp:Krewetki mrozone ??? 01/09/2011 18:07 #39196

No conajmniej 30zł taniej niż w sklepie. Ja gdybym kupił tyle u siebie w sklepie dałbym pewnie 80zł a może przy takiej ilości dogadałbym się na 70 a może i mniej. Ale po co marnować miejsce w zamrażalce

Ale słuchaj - zamówiłeś je i przysłali CI skądś?? Są dobrze zamrożone?? Bo wiesz że po rozmrożeniu i ponownym zamrożeniu jest już dupa....
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ

Odp:Krewetki mrozone ??? 02/09/2011 13:20 #39199

Paweł przyjacielu drogi powiedz mi proszę 50zł za same krewetki , przesyłka w tym wliczona , czy oddzielnie ???
Ja w zoologu płacę około 3zł za paczkę Karmeksa.

krewetki.jpg
  • Rysiek
  • Użytkownik
Pozdrawiam
Paweł rysiek

youtu.be/QZ9rgR5PpRM
Ostatnio zmieniany: 02/09/2011 13:23 przez Rysiek.

Odp:Krewetki mrozone ??? 02/09/2011 13:49 #39203

U mnie są po 4 - 4,5zł - i tak drożej i to ile (ciekawe skąd ta różnica - chyba że masz jakąś specjalną cenę ) a i tak pojedyńczo się opłaci kupować wydaje mi się bo jak pisałem po co zawalać zamrażarkę....
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ

Odp:Krewetki mrozone ??? 02/09/2011 18:44 #39222

Adrian ! Smiac mi sie chce jak czytam takie posty...

Owszem powtorne rozmrazanie i zamrazanie czemus szkodzi - moze zabic i absolutnie sie z Toba zgadzam.

Daj mi cos wyjasnic:

Takie krewetki z hodowli sa ladowane niemalze wprost do zamrazalki, tam twardnieja.

Po tym, albo ktos zna takiego producenta i przyjezdza Vanem bez chlodni i bierze np 800 kg do cieplego Vana i jedzie z tym, to gnije i smierdzi, zamraza to w skladowni i pozniej jedzie do handlarza. Ten dopiero to mrozi i sprzedaje do hurtowni, taka hurtownia zoo na sklepy...ponowne rozmrazanie i odmrazanie...wtedy transport do domu - jeszcze raz....

albo konkretni ludzioe ale i tak sie nie obejdzie bez 3-4 rozmrozen-odmrozen.

Skad wiem ? Ano mam w rodzinie wlasciciela spedycji transportowej/chlodni na swiat, Tata ma sklep zoo, bylem w 20 kilku hurtowniach i mam znajomych.

Rafal
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:Krewetki mrozone ??? 02/09/2011 20:51 #39229

moj znajomy jeździ na giełdę do łodzi z towarem i mi z tamtąd je przywiózł już któryś raz z kolei. nic za przesyłkę nie płąciłem. czyste 50 zł za towar były troszke rozmrozone go dzień mial je w lodówce nie zamrazarce. ale już siedzą zamrażarce i czują sie chyba wyśmienicie
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:Krewetki mrozone ??? 03/09/2011 12:27 #39237

rmboss napisał:
Adrian ! Smiac mi sie chce jak czytam takie posty...

Owszem powtorne rozmrazanie i zamrazanie czemus szkodzi - moze zabic i absolutnie sie z Toba zgadzam.

Daj mi cos wyjasnic:

Takie krewetki z hodowli sa ladowane niemalze wprost do zamrazalki, tam twardnieja.

Po tym, albo ktos zna takiego producenta i przyjezdza Vanem bez chlodni i bierze np 800 kg do cieplego Vana i jedzie z tym, to gnije i smierdzi, zamraza to w skladowni i pozniej jedzie do handlarza. Ten dopiero to mrozi i sprzedaje do hurtowni, taka hurtownia zoo na sklepy...ponowne rozmrazanie i odmrazanie...wtedy transport do domu - jeszcze raz....

albo konkretni ludzioe ale i tak sie nie obejdzie bez 3-4 rozmrozen-odmrozen.

Skad wiem ? Ano mam w rodzinie wlasciciela spedycji transportowej/chlodni na swiat, Tata ma sklep zoo, bylem w 20 kilku hurtowniach i mam znajomych.

Rafal

Może nie na krewetkach ale stynkę jak kupuję to z daleka widzę czy jest dobra czy nie. Widocznie te dwa-trzy razy moze być rozmrożone/zamrożone (albo i nawet te które są OK wcale nie są rozmrażane - ale jak pisałeś moze się mylę) ale już 4 i więcej odpada bo za dużo już jest bakterii czy czegoś tam (też się nie znam ale na pewno coś tam jest ).
Ale soli już bym nie podawał...
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ

Odp:Krewetki mrozone ??? 03/09/2011 12:33 #39238

klata1981 napisał:
moj znajomy jeździ na giełdę do łodzi z towarem i mi z tamtąd je przywiózł już któryś raz z kolei. nic za przesyłkę nie płąciłem. czyste 50 zł za towar były troszke rozmrozone go dzień mial je w lodówce nie zamrazarce. ale już siedzą zamrażarce i czują sie chyba wyśmienicie
To bardzo dobra cena jak tak. Ja płace 3 zeta to i tak myślę dobra cena.
I druga sprawa , że zamrażalnik pojemny masz Pawełku
  • Rysiek
  • Użytkownik
Pozdrawiam
Paweł rysiek

youtu.be/QZ9rgR5PpRM

Odp:Krewetki mrozone ??? 03/09/2011 12:36 #39239

Rysiek napisał:
I druga sprawa , że zamrażalnik pojemny masz Pawełku

hehe 1/4 zajęte. Matka już nosem kręciła ze to nie sklep zoo. Ja zawsze jej tłumacze ze nie handluje rybami tylko je trzymam ale siebie więc to nie sklep. Ona swoje zawsze...
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:Krewetki mrozone ??? 03/09/2011 12:48 #39240

I warto dla paru złotych NA ROK tak stresować i denerwować mamę??
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ
Ostatnio zmieniany: 03/09/2011 12:48 przez corleone.

Odp:Krewetki mrozone ??? 03/09/2011 12:49 #39241

no ona gada tylko na początku, teraz spokój. i ja mam spokój na rok z krewetkami
Paweł

Wygenerowano w 0.22 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.