środa, styczeń 27, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Żółty ser
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Żółty ser

Odp:Żółty ser 24/05/2010 23:15 #27510

hehe "... to dla dużych piesków a to dla małych piesków..." dobre muszę namówić teściową na rosołek i skubnę odrobinę mięcha dla "putpawiolów"
Wolność jest tam gdzie kończy się strach...

Odp:Żółty ser 24/05/2010 23:21 #27511

U mnie kilogram korpusów z kurczaka (a te korpusy to naprawdę potęga) kosztuje 2zł więc można tego nakupić bo taniocha. Oczywiście jak posmakuje rybką to wiadomo ,że nie nakupuje się tego kilka kilo bo się zmarnuje, wystarczy jeden korpus i jest na parę dni jedzenia dla takich jak moje maluchy (ok. 6-7cm). Drugie moje maluchy przekraczają grubo 40kg więc dla nich trochę więcej musze kupić
  • ROBERT
  • Użytkownik

Odp:Żółty ser 24/05/2010 23:23 #27512

A no i oczywiście gotuję je bez żadnych przypraw w samej wodzie.
  • ROBERT
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.15 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.