środa, styczeń 27, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

wybredne mlode
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: wybredne mlode

wybredne mlode 11/06/2010 19:42 #27784

mam problem z karmieniem moich pawiookich,niedawno zaczolem dawac im dżownice i od tego czasu niechca jesc nic innego,jedna wieksza czasem skubnie troche wolowiny albo ochotki a
druga tylko dżownice.Wczesniej jadly wszystko co im dawalem nawet suchy pokarm.Teraz nie wiem czy mam dawac im caly czas te dżownice czy przyglodzic je troche?No i jeszcze lubia zywe rybki!!!
  • dawid23wind
  • Użytkownik (1 ostrz.)

Odp:wybredne mlode 11/06/2010 20:05 #27785

dawid23wind napisał:
(...)Teraz nie wiem czy mam dawac im caly czas te dżownice czy przyglodzic je troche?(...)

Przegłodzić. Mają żreć wszystko Tym bardziej, że wszelkie wybarwiacze najłatwiej przemycić w suchym pokarmie.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator
Ostatnio zmieniany: 12/06/2010 09:43 przez kamyllo2.

Odp:wybredne mlode 11/06/2010 20:14 #27786

Ale nie lubie jak glodne plywaja musial bym je tydzien glodzic zeby sie chwycily jakiej wolowiny czy suchego.A tak przy okazji pinki moge im dawac?
  • dawid23wind
  • Użytkownik (1 ostrz.)

Odp:wybredne mlode 11/06/2010 20:49 #27788

dawid23wind napisał:
mam problem z karmieniem moich pawiookich,niedawno zaczolem dawac im dżownice i od tego czasu niechca jesc nic innego,jedna wieksza czasem skubnie troche wolowiny albo ochotki a
druga tylko dżownice.Wczesniej jadly wszystko co im dawalem nawet suchy pokarm.Teraz nie wiem czy mam dawac im caly czas te dżownice czy przyglodzic je troche?No i jeszcze lubia zywe rybki!!!

Witam, moje mlode jak nie chca zrec sucharow to podmieniam im 30% wody i nie wiem dlaczego ale zra wtedy jak glupie. Sprobuj moze Tobie rowniez pomoze.
Pozdrawiam Jacek
  • 0jack0
  • Użytkownik

Odp:wybredne mlode 12/06/2010 07:34 #27793

Witam
U mnie nic nie chcialy jesc i plywaly przy dnie a powodem bylo za wysokie NITRITE (NO2)
Carlos.
  • Carlos
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.18 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.