niedziela, styczeń 24, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

czy można wprowadzić głodówkę u młodziaków
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: czy można wprowadzić głodówkę u młodziaków

czy można wprowadzić głodówkę u młodziaków 22/09/2010 22:12 #29292

Mianowicie mam taki problem, że mój młodziak nie chce jeść innych pokarmów jak mrożonych gotowców ze sklepu i to tylko serca indycze i bloodworms (takie czerwone cieniutkie). więc moje pytanie jest takie, czy mogę go przegłodzić z jeden dzień, żeby zaczął mi jeść pozostałe przygotowane przeze mnie dla niego menu?
  • malizna
  • Użytkownik

Odp:czy można wprowadzić głodówkę u młodziaków 22/09/2010 22:19 #29294

oczywiscie a nawet 2 dni mozesz Taka rybka jak pawiooka moze i 3 dni wytrzymac bez pokarmu

Mialem podobny problem ze swoja jak ja kupilem ale nauczylem jesc to czego akurat nie lubiala

podawaj np. cos czego nie lubi i obserwuj, jak spadnie na dno czy bedzie plywac przy powierzchni zostaw, nie reaguj nerwowo, za godzine moze zje (choc watpie ) jak nie zje sciagnij/wylow, jutro zrob to samo i w koncu zje chyba ze naprawde juz nie bedzie jadla wiec podaj jej co lubi Wg mnie kazdy hodowca ma na swoja rybe sposob, tymbardziej na tak inteligentna jak akurat ten gatunek

Kazdy karmi czym uwaza za sluszne ale wg mnie przysmak to dzdzownice

Mialem problem z mrozonymi duzymi krewetkami (PRAWNS'y w UK) nie podawalem przez ok 2 tyg, jak wrocilem do tego jedza jakby jadly jakas nowosc

Pozdro i pisz jak i co

p.s blood worms - krwiste robaczki - to larwa ochotki kolego jak to lubi to jej nie zaluj Rarytas hehe
  • rmboss
  • Zablokowany
Ostatnio zmieniany: 22/09/2010 22:21 przez rmboss.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.14 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.