wtorek, styczeń 26, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Nowe akwarium
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Nowe akwarium

Odp:Nowe akwarium 12/11/2010 13:25 #30751

corleone napisał:

Proszę Cię o więcej nie komentowanie w ten sposób moich postów bystrzaku z UK bo ja Twoich nie komentuję i chcę żeby tak zostało
Adrian

Panowie, panowie, apeluję: bez osobistych wycieczek, czy to ważne kto gdzie mieszka? A opinie? Cóż prywatna sprawa. Pewnie, że można się z nimi nie zgadzać, można to jednak wyrazić w cywilizowany sposób. O spokój apeluję.

Marek
  • King
  • Moderator

Odp:Nowe akwarium 12/11/2010 15:40 #30757

Nie wiem co Cie tak zgoraczkowalo tak samo jak i Ty wyrazilem swoja opinie. Moj Fluval U4 to filter ktory ma w sobie male zloze ceramiki, gabki, platy z wegla i wlokniny po drugiej stronie.

Jezeli nie wierzysz w wyniki moich testow przyjedz i sprawdz sam - zapraszam.

Nie przekarmian ryb, mam jakies 8 roslin ktore spozywaja NO3, podmianki robie woda z zerowym No3 - i tak wlasnie utrzymuje to swoje NO3.

Za tekst: bystrzaku z UK - powinienes zostac zabanowany - bo w moim poscie nie ma do Ciebie zadnej aluzji.

Poprostu napisalem ze plaskobokie wg mnie sa brzydkie - kwestia gustu. Szanuje kogos zdanie i nie wypisuje Cie ze to co robisz to cuda.

Pozdrawiam
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:Nowe akwarium 12/11/2010 18:57 #30759

Witam!!!

Mam ostatnie pytanie czy mógłbym postawić swój baniak przy kaloryferze ( mam mały pokój i ten jeden niewielki kaloryfer). A jeśli nie to czemu?

Pozdrawiam !!!
  • lorgan
  • Użytkownik

Odp:Nowe akwarium 12/11/2010 19:11 #30760

lorgan napisał:
Witam!!!

Mam ostatnie pytanie czy mógłbym postawić swój baniak przy kaloryferze ( mam mały pokój i ten jeden niewielki kaloryfer). A jeśli nie to czemu?

Pozdrawiam !!!

W sumie to zależy czy miał by jakiś wpływ na wahania temperatury, jeżeli jest to mały grzejnik to raczej wątpię by jakoś tam zmieniał tą temperaturę, najlepiej jakbyś sam sprawdził. Ale myślę że nie powinno być problemu.

corleone napisał:
Proszę Cię o więcej nie komentowanie w ten sposób moich postów bystrzaku z UK bo ja Twoich nie komentuję i chcę żeby tak zostało

Jeżeli masz jakieś problemy do Polaków z UK zachowaj je dla siebie, bo tym co napisałeś obraziłeś również mnie.

Pozdrawiam
  • dree
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 12/11/2010 19:13 przez dree.

Odp:Nowe akwarium 12/11/2010 19:12 #30761

Chłopaki dajta spokój. Za rok będzie zlot pawiookich to mam nadzieję, że pojawicie się i wszyscy wypijemy za nasze zdrowie.
Co do baniaka przy kaloryferze, myślę że mogą być dziwne skoki temperatur - niewielkie ale mogą. Wydaje mi się, że możesz wybrać inne miejsce. Osobiście bym nie postawił przy kaloryferze. Niech jeszcze ktoś się wypowie na ten temat, może będzie coś bardziej konkretnego.
Wolność jest tam gdzie kończy się strach...

Odp:Nowe akwarium 12/11/2010 19:24 #30763

bystrzaku (no nie mówcie że rmboss nie jest bystrzakiem) z UK (no a gdzie mieszkacie??)

no i co tu obraźliwego??????

Pozdrawiam
Adrian
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ

Odp:Nowe akwarium 12/11/2010 20:33 #30764

Proszę pomóżcie - chyba założę akwarium 375 l. Jaki byście polecali filtr ? Tak do 300zł.
  • lorgan
  • Użytkownik

Odp:Nowe akwarium 12/11/2010 20:39 #30765

Jak już to 450 litrów.
Ta sama szafka i pokrywa a wody więcej i wizualnie lepiej wygląda.
Filtr np JBL CP500/ JBL E1500/ TETRA EX1200 lub duże EHIM'y
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp:Nowe akwarium 12/11/2010 20:45 #30767

Ja się raczej nie wypowiadam,bo jestem świeżakiem stosunkowo,ale
jedno wiem na pewno - jeśli postawisz 300l to za góra miesiąc zamarzysz
o większym.....Ja przechodzę ewolucję od 120,teraz 240...A w głowie baniak
dwa metry długi... Filtr? Ja mam JBL Cristal Profi 1500 i wewnętrzny
Aquael 1100/h - zauważyłem,że jeśli chodzi o czystość w akwarium,to przy
pawich stuprocentowej satysfakcji z filtra nie będzie
A że się tak pozwolę prywatnie wtrącić - mimo błędów wychowawczych
moje maluchy mają się dobrze
  • Miniv
  • Użytkownik

Odp:Nowe akwarium 12/11/2010 21:23 #30775

Bystrzak to jestes Ty Corleone a to ze jestesmy w UK a nie w PL to nasz wybor i takie wywody na forum sa zbedne, dziwie sie ze nie ma tu moderatorow !

Kazdy, Dree jak i kazdy inny przeczytal moja odpowiedz na pytanie w poscie i nikt nie moze zrozumiec Twojego obuzenia..

Czym Cie tak chlopcze zdenerwowalem ? ze plaskoboki sa brzydkie ? zrobmy osobny post: komu sie one podobaja hehe...tymczasem nie smiecmy tu !

Co do tematu..

Mysle ze nie najlepiej jest tam nie stawiac akwawrium, skoki temperatury itp..jak kolega napisal wyzej.

Pozdrawiam
  • rmboss
  • Zablokowany
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.29 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.