niedziela, grudzień 05, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Nowe akwarium
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Nowe akwarium

Odp:Nowe akwarium 12/11/2010 21:45 #30777

rmboss napisał:
dziwie sie ze nie ma tu moderatorow !

Niezależnie od tego, czy akurat są, czy nie, na pewno nie bywają sterowalni tekstami jak te powyższe.

Skończcie dyskusje poza tematem, bo ciąć zacznę posty.

Marek

Jak powyżej obiecałem - posprzątałem. Koniec OT!

Marek
  • King
  • Moderator
Ostatnio zmieniany: 13/11/2010 10:10 przez King.

Odp:Nowe akwarium 13/11/2010 10:23 #30793

lorgan napisał:
Witam!!!

Mam ostatnie pytanie czy mógłbym postawić swój baniak przy kaloryferze ( mam mały pokój i ten jeden niewielki kaloryfer). A jeśli nie to czemu?

Pozdrawiam !!!

Wg mnie możesz, tylko chyba warto by odizolować szkło od strony akwarium. Będzie to pewnie tylna, lub boczna ścianka. Może być styropian, może być panel... jak by to opisać... taki, który się przykleja na ścianę za kaloryferem - taki jakby ekran z aluminiową powłoką. No i kwestia estetyki. Niekoniecznie taki styropian, czy inna izolacja ładnie wygląda .
  • kamyllo2
  • Moderator
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.14 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.