środa, styczeń 27, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Mrozone malze
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Mrozone malze

Mrozone malze 15/07/2011 18:59 #37667

Czy ktos z Was karmi tym ryby ? Kupilem 2 opakowania.

Jedne dalej w skorupach, zalewam woda w misce i sie otwieraja. Problem w tym ze jest na nich jakis tluszcz jakby byly wstepnie przygotowane spozywczo. Jakby margaryna. Zapach tez dziwny.

Oskary olaly sprawe.

Dzisiaj kupilem bez skorupek. Same srodki, napisali ze wstepnie podgotowane z sola.

Plukam dokladnie daje do akwa i nie moge nadazyc. Lykaja jeden za drugim. Juz po 5 na glowe wziely, musze zwolnic bo pekna

Macie jakies doswiadczenia z malazami ?

Rafal
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp: Mrozone malze 15/07/2011 19:55 #37674

Bez soli małże muszą być.
Ja daje non-stop.
  • Rysiek
  • Użytkownik
Pozdrawiam
Paweł rysiek

youtu.be/QZ9rgR5PpRM

Odp:Mrozone malze 15/07/2011 20:01 #37675

Tylko widzisz Rysiek jest maly problem. Bylem w kilku sklepach i mialem tez takie z zoologa. Nie jadly zadnych a jedza te ostatnie na ktorych jest napisane ze sa wstepnie z sola podgotowane. Jedza jak opetane.

Co takiego ta sol moze narobic ?

Rafal
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:Mrozone malze 15/07/2011 20:19 #37679

Sól na pewno jest wydalana w pewnym stopniu.
W większych ilościach może spowodować śmierć.
Ja daje mrożone z super marketu ,ale bez soli są.
Kilogramowa paczka.
  • Rysiek
  • Użytkownik
Pozdrawiam
Paweł rysiek

youtu.be/QZ9rgR5PpRM
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.15 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.