piątek, grudzień 06, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Jak nauczyc Oskara spozywac suche pokarmy ?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Jak nauczyc Oskara spozywac suche pokarmy ?

Jak nauczyc Oskara spozywac suche pokarmy ? 21/11/2019 09:09 #50787

Witajcie ,z gory przepraszam za brak polskich znakow ale nie z polski pisze i mam klawiature Ang. problem w tym ze zostalem posiadaczem Pawiookiej nie pierwszej w swojej karierze akwarystycznej , przejdzmy do sedna , nie mam pojecia czym byla karmiona ale u mnie nie chce jesc nic poza zywym pokarmem typu swierszcze,rybki itd . Jesli cos sie nie rusza i nie ucieka poprostu to ignoruje.Moze macie jakies sposoby zeby nauczyc ja jesc takze inne pokarmy, poniewaz juz od miesiaca prubuje i nic z tego . Rybka ma spory apetyt jest ruchliwa wszystko z nia ok. Suchy pokarm Mam Frmy Hikari cichild Gold medium, bo pawiooka ma jakies 18 cm jak narazie ale nie rusza go.
  • Przemo
  • Użytkownik

Odp: Jak nauczyc Oskara spozywac suche pokarmy ? 22/11/2019 09:25 #50788

Daj fotę akwa, jak duże i co z nią pływa?
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp: Jak nauczyc Oskara spozywac suche pokarmy ? 22/11/2019 10:31 #50789

Akwarium 250l , pływa sama bez żadnych towarzyszy , filtracja to jeden kubeł biolog przepływ 700 na godzinę , drugi kubeł mechanik dokładnie taki sam , plus skimmer . Wczoraj robiłem testy wody NO2=0 NO3 =O PH=7 wiec woda ok podłoże piach plus korzenie
A8CBB083-616E-4058-B4EF-BC3812983A2B.jpeg
  • Przemo
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 22/11/2019 11:38 przez Przemo.

Odp: Jak nauczyc Oskara spozywac suche pokarmy ? 22/11/2019 12:02 #50790

NO2-0 i NO3-0 więc albo testy do dupy albo biologia nie działa
Zbadaj wodę innymi testami albo zanieś do sklepu zoologicznego niech zrobią.

co do jedzenia to robiłes jej jakąś głodóweczkę? 1-3 dni i powinna zacząć jeść wszystko, jeszcze jak jej podkręcisz metabolizm wyższą temperaturą to nie ma bata, musi zacząć jeść.

Sam mam 7 kelberi które suchy wciągają na potęgę aż woda chlapie a nie ma **ja we wsi żeby choć zainteresowały się stynką
Ja mam problem w druga stronę
  • tuptus
  • Użytkownik

Odp: Jak nauczyc Oskara spozywac suche pokarmy ? 22/11/2019 12:23 #50791

Miało być NH3=O pomyliłem Amoniak z azotanem ????‍♂️.testy mam kropelkowe sery wiec chyba dobre , NO 3 mam na poziomie 10 , Głodówki nie robiłem ale zrobię i zobaczymy co się będzie działo ! Dziwi mnie to troszkę bo miałem pawiookie w Polsce w 350 l dwie i jadły dosłownie wszystko a ta jest wybredna
  • Przemo
  • Użytkownik

Odp: Jak nauczyc Oskara spozywac suche pokarmy ? 22/11/2019 13:58 #50792

Nie ma co się dziwić, kwestia nauczenia i tyle. Patrz 'problem' tuptusia U mnie pewnie byłoby podobnie, bo od małego skarmiałem suchym pływającym. Ba przyzwyczajenie jest do tego stopnia, że jak kiedyś podałem pokarm opadający, tonący to ni chu chu, jakby nie istniał, ciągle tylko patrzyły do góry
Zrób tak jak radzi Tup, na bank zadziała!
  • omega
  • Użytkownik

Odp: Jak nauczyc Oskara spozywac suche pokarmy ? 22/11/2019 14:55 #50793

Nie mogę znaleźć problemu tuptusia gdzie to jest ????
  • Przemo
  • Użytkownik

Odp: Jak nauczyc Oskara spozywac suche pokarmy ? 22/11/2019 17:47 #50794

Dwa posty wyżej
  • tuptus
  • Użytkownik

Odp: Jak nauczyc Oskara spozywac suche pokarmy ? 22/11/2019 18:13 #50795

Co sie dzis ze mna dzieje spoko dzieki za odpowiedzi wprowadze w zycie i zobaczymy co bedzie.
  • Przemo
  • Użytkownik

Odp: Jak nauczyc Oskara spozywac suche pokarmy ? 29/11/2019 08:52 #50796

Jakies postępy?
  • tuptus
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.23 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.