piątek, styczeń 24, 2020
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Jak nauczyc Oskara spozywac suche pokarmy ?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Jak nauczyc Oskara spozywac suche pokarmy ?

Odp: Jak nauczyc Oskara spozywac suche pokarmy ? 04/12/2019 09:24 #50799

Postępów brak ????poza tym ze zaczęła jeść mięso ryb podawane w kawałkach to już coś ! Ale nadal nie rusza suchych pokarmów , 4 dni nie dostawała dosłownie nic ! Za jakiś czas spróbuje raz jeszcze , ryba jest naprawdę w super kondycji karmie ja owadami,robalami mięsem ryb itd żeby nie dawać ciagle tego samego , muszę spróbować z sercem wołowym ale nie do końca jestem za podawaniem rybce mięsa ssaków ale zobaczymy , w każdym bądź razie w końcu się uda postaram się o to ????
  • Przemo
  • Użytkownik

Odp: Jak nauczyc Oskara spozywac suche pokarmy ? 08/12/2019 19:52 #50801

Wystarczy karmić stynką i jakimś dobrej jakości suchym, może stanowić to nawet 99% diety.
Pozostałe pokarmy okazjonalnie.
Moje nie dostają nic więcej, raz na miesiąc albo dwa dostają żywca.
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp: Jak nauczyc Oskara spozywac suche pokarmy ? 13/12/2019 17:43 #50805

Masz takie granulaty teraz w tej dobie, że możesz spokojnie karmić tylko i wyłącznie nimi.
  • Rysiek
  • Użytkownik
Pozdrawiam
Paweł rysiek

youtu.be/QZ9rgR5PpRM

Odp: Jak nauczyc Oskara spozywac suche pokarmy ? 14/12/2019 14:33 #50806

Tu się nie zgodzę. Mam kelberi które jedzą stynkę i takie które jedzą tylko suchy...
Niby ten sam miot a róznicę widać gołym okiem w rozmiarze i wybarwieniu...wiecc...to nie tak super do końca.
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.17 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.