wtorek, styczeń 26, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

jak zmusić pawice do cichlid & arowana?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: jak zmusić pawice do cichlid & arowana?

jak zmusić pawice do cichlid & arowana? 01/06/2008 19:56 #8271

Może to głupie pytanie ale proszę o pomoc w tej sprawie. kupiłem im pokarm wybarwiający ale one coś nie mają ochoty sie odpicować oczywiście to nie żaden nowy program w stylu "odpicuj mi rybę"
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:jak zmusić pawice do cichlid & arowana? 01/06/2008 20:23 #8274

Ja bym przez 10 dni nie dawał im nic innego. W końcu muszą pęknąć i albo zaczną jeść albo... Mi przyzwyczajenie allenbatrachusa do krewetek zajęło 2 tygodnie więc nie poddawaj się
  • masta
  • Użytkownik

Odp:jak zmusić pawice do cichlid & arowana? 01/06/2008 20:37 #8281

dzięki za pocieszenie tyle kasy to kosztuje a te łajzy nie chcą tknąć...Ok, nic innego im nie dam, a niech "zdechną" ( żartuję oczywiście )
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:jak zmusić pawice do cichlid & arowana? 02/06/2008 08:28 #8294

Moim zacząłem podawać cichlid & arowana(red & green)jakiś rok temu...też za cholerę nie chciały tego wcinać...zrobiłem tak jak Masta i poskutkowało.Tylko miałem następny problem:laugh: później nie chciały przyjmować innych produktów niż wspomniany wyżej...troszkę doświadczenia doszło i wiem teraz żeby tych "wybredniaków" nie przyzwyczajać do jednego jedzonka.Dostają u mnie wszystkiego po troszku i panuje zgoda(gorzej z nowościami;) )ale sposoby na nie są
Pozdrawiam
  • tomled28
  • Użytkownik

Odp:jak zmusić pawice do cichlid & arowana? 02/06/2008 08:58 #8295

Nie interesują się tym pokarmem w ogóle, czy tylko nie wszystko zjadają?
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp:jak zmusić pawice do cichlid & arowana? 02/06/2008 10:16 #8299

U mnie nie mogłam dawac tylko tego - były i są zamałe na ewentualna głodowkę. Poskutkowało co innego - rano tylko i wyłącznie patysie. Nic innego nie dostana do południa Poskutkowało. Od trzech dni jedza juz wszystkie bo początkowo rano pełny brzuchol miała tylko jedna
  • Monika
  • Użytkownik

Odp:jak zmusić pawice do cichlid & arowana? 02/06/2008 12:45 #8309

Moje kiedyś z oporami ale jadły ten pokarm. Teraz przy pierwszych 3 dniach głodówki zupełnej nawet nie biorą go do pyska, przy czwartym dniu jedna wzięła i nawet pogryzła... jedną pałeczkę... i wszystko rozdrobnione wypluła... przy piątym dniu sie poddałem.. bo nie było wcale lepiej.
  • stfur
  • Użytkownik

Odp:jak zmusić pawice do cichlid & arowana? 02/06/2008 14:55 #8313

kamyllo2 napisał:
Nie interesują się tym pokarmem w ogóle, czy tylko nie wszystko zjadają?

nic nie ruszają i to mnie martwi od środy nie dostały nic do jedzenia. a może ich zrobię w bambuko i porobię nimi szaszłyki powkładam w serca te pałeczki lajcik
Paweł

Odp:jak zmusić pawice do cichlid & arowana? 02/06/2008 19:54 #8323

Widzę, że problemy macie podobne jak my. U nas to wygląda podobnie - jak zrobić w "bambuko" upartego dyskowa. Życzę powodzenia, myślę, że nie będą samobójcami i w końcu się poddadzą. Wśród dyskowców to idzie lawinowo, wystarczy, że jedna zacznie to reszta z obawy żeby nie wypaść z kolejki też się przyłącza.
  • Ratafia
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 02/06/2008 19:55 przez Ratafia.

Odp:jak zmusić pawice do cichlid & arowana? 02/06/2008 23:23 #8357

klata1981 napisał:
a może ich zrobię w bambuko i porobię nimi szaszłyki powkładam w serca te pałeczki lajcik

no jeśli na siłę je chcesz nakarmić tym C&A to czemu nie, ale w ten sposób się raczej do niego nie przyzwyczają u mnie jadły od początku ale zawsze mało i z 'łaską'. Jesteś zainteresowany tym hikari ode mnie? może to im lepiej posmakuje
  • Flex
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.25 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.