środa, wrzesień 29, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

jak zmusić pawice do cichlid & arowana?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: jak zmusić pawice do cichlid & arowana?

Odp:jak zmusić pawice do cichlid & arowana? 02/06/2008 23:28 #8359

no w sumie to jeśli nie sprawiało by ci problemu to rzuć na maila troszkę pałeczek

na privie się dogadamy.
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:jak zmusić pawice do cichlid & arowana? 02/06/2008 23:46 #8370

jasne jasne, jak coś to później hikari gold na giełdzie będzie na pewno a z tyłu opakowania są zdjęcia granulek różnej wielkości w realnym rozmiarze to wybierzesz swój
  • Flex
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 02/06/2008 23:46 przez Flex.

Odp:jak zmusić pawice do cichlid & arowana? 02/06/2008 23:48 #8372

na allegro 250 gr po 12 zyla jest czyli podobna cena co C&A bo za 1200ml ( 550 gr ) dalem 26 zł.
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:jak zmusić pawice do cichlid & arowana? 03/06/2008 00:05 #8377

no ja kupuję po 15zł i odbieram w WWA coś z tym tropical jest moja Panaqua woli hikari algae waffers niż tropical algae waffers

kiedyś już pisałem o C&A:

Flex napisał:
ten tropical jak się sprawuje? ja parę lat temu kupiłem tropicala cichlid costam to wodę syfił, ryby średnio jadły i zaczęłem karmić tylko hikari cichlid staple + cichlid gold i te mógłbym każdemu polecić
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:jak zmusić pawice do cichlid & arowana? 24/06/2008 17:52 #9514

No nareszcie przyszła paczka z Hikari - cichlid gold large ( duże to kulki ) ku mojemu zdziwieniu rybska rzuciły się na nie jak by nie wiadomo co to było Nawet samiec coś tam skubnął, nie za dużo ale przynajmniej wziął do pyska i coś tam chrupał. Samica to już nawet wcina C&A a hikari to tym bardziej nie gardzi. Teraz się najadły ale jutro postaram nakręcić filmik jak wsuwają żarełko i wstawię na forum. Licze na lekkie zabarwienie na czerwonawy kolorek. ile mogę czekać na jakieś tam małe efekty? Zresztą samiczka dostała lekko ciemniejszego tego jej żółtawego odcienia ( albo mi się wydaje ) bo ona spokojnie jakiś czas już wcina C&A

Paweł
Paweł

Odp:jak zmusić pawice do cichlid & arowana? 24/06/2008 21:57 #9529

Nie wiem czy się zgodzicie ze mną, ale ja u swoich zauważyłem coś takiego.
jak dostaną coś nowego, to sie za to łapią. Po jakimś czasie ( u mnie 2-5 dni) nudzi im się i nawet nosem nie trącą. Zmieniam na coś innego, przez jakiś czas daje np. dżdżownice, za 5 dni zmieniam na mix, po 3 dniach na karasie, molinezje itp.
Może w tym jest sekret ?
Pzdr
  • Emir
  • Użytkownik

Odp:jak zmusić pawice do cichlid & arowana? 25/06/2008 00:18 #9543

u mnie na szczęście nie nudzą się za szybko, a jak coś zaczynają marudzić to odstawiam na tydzień i potem jedzą znowu dobrze jedyne przy czym nie marudzą nigdy to krewetki, hikari gold i błotniarki. Jeśli chodzi o filety, serca, hikari staple a czesem nawet stynki jak mają przesyt to muszę przystopować, ale dla mnie najważniejsze że ślimaki krewetki i granulat zawsze jedzą, więc nie mam powodów do zmartwień w sumie
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:jak zmusić pawice do cichlid & arowana? 26/08/2008 16:38 #11796

kupiłem jakiś tydzień temu JBL Novo Flower Maxi, wrażenia są takie że jedzą go lepiej niż C&A, ale słabiej niż hikari gold, taka informacja gdyby ktoś był zainteresowany tą karmą
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:jak zmusić pawice do cichlid & arowana? 26/08/2008 17:20 #11802

To ja podziękuję Panu niech jedzą hikari i C&A i niech im się dobrze wiedzie

Paweł
Paweł

• Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.21 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.