środa, wrzesień 29, 2021
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

cholera chce mnie trafić ..... ryby nie jedzą
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: cholera chce mnie trafić ..... ryby nie jedzą

Odp:cholera chce mnie trafić ..... ryby nie jedzą 20/06/2008 17:21 #9446

codziennie po 5cm i przynajmniej się filet nie zmarnuje z jakiej ryby ten filet co próbowałeś im dać? u mnie najlepiej z mintaja jedzą
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:cholera chce mnie trafić ..... ryby nie jedzą 20/06/2008 17:26 #9448

Właśnie mintaj Będę jeszcze próbował je jakoś do niego przekonać bo jedzonko dobre i wartościowe
  • masta
  • Użytkownik

Odp:cholera chce mnie trafić ..... ryby nie jedzą 20/06/2008 23:01 #9455

Chłopaki, ja ma podobny problem. To chyba już tak genetycznie u pawich, że wybrzydzają. Jak się do jakiegoś przyzwyczają to potem żeby zaczęły jeść coś zupełnie innego to koszmar. Moja np jedzą najlepiej serca drobiowe. Szczególnie samica, łapczywie połyka i prześciga samca pod tym względem. Wręcz z przed pyska mu zabiera. Samic jeszcze w miarę je C&A i hikari. Samiec natomiast nie ruszy, nawet sie nie spojrzy co tam pływa, jakiś dziwny. Co do filet z mintaja czy morszczuka to też średnio z nimi jest, raz jedzą a raz nie. Nawet lekko je przegłodziłem by w końcu dziabnęły suchy ale tylko samiczka lekko sie ugięła, samiec twardy jak skałą w swoim postępowaniu. Tak więc chłopcy, chyba nie ma co się zamartwiać, taki już urok oscarów
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:cholera chce mnie trafić ..... ryby nie jedzą 28/06/2008 14:31 #9708

Kilka dni temu kupiłem krewetki dla oskarów. No cóż, do tego pokarmu również podeszły z dystansem. Spróbowały i wypluły. Co mi pozostało?! nic tylko sam je zjeść. mama właśnie robi z nich obiad

Paweł.
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:cholera chce mnie trafić ..... ryby nie jedzą 28/06/2008 14:46 #9712

Ostatnio cos i u mnie nie bardzo chcą jeść.
Miksy - be, serce wołowe - be, serce drobiowe - be, krewetki mrożone i suche - be, stynki suszone - be, stynki mrożone - jako tako, (nie zabijają sie), dżdżownice - to jeszcze najchętniej. Z 6 wpuszczonych karasiów, poszło tylko 2, 4 pływają już całkiem jakby byli jedyni w akwa, nic sobie nie robiąc z Oscarów.
Może tak mają latem ?
  • Emir
  • Użytkownik

Odp:cholera chce mnie trafić ..... ryby nie jedzą 28/06/2008 15:27 #9720

Ten rodzaj ryb to chyba tak jak człowiek, mają swoje maniery. Jedzą co chcą. Dzisiaj zauważyłem ze samiec skubnął hikari czy C&A, nie wiem bo wrzucałem to i to. Jakiś postęp widzę. A co do krewetek to już nie zjedzą choćby nie wiem jak chciały - są w moim brzuchu

Paweł.
Paweł

Ostatnio zmieniany: 28/06/2008 15:28 przez klata1981.

Odp:cholera chce mnie trafić ..... ryby nie jedzą 28/06/2008 17:48 #9766

jakie te krewetki? ze sklepu zoo czy ze spożywczego? ze spożywczego wszystkich nie jedzą, tam są np krewetki koktajlowe gotowane w soli i moje też ich nie ruszają...
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:cholera chce mnie trafić ..... ryby nie jedzą 28/06/2008 18:15 #9769

Flex napisał:
jakie te krewetki? ze sklepu zoo czy ze spożywczego? ze spożywczego wszystkich nie jedzą, tam są np krewetki koktajlowe gotowane w soli i moje też ich nie ruszają...

dokładnie, te koktajlowe kupiłem. w mordę, to one sa w soli...? to się nie dziwie czemu wypluwają. jak spotkam zwykłe krewety to kilka kupię na spróbę

Paweł.
Paweł

Ostatnio zmieniany: 28/06/2008 18:24 przez klata1981.

Odp:cholera chce mnie trafić ..... ryby nie jedzą 28/06/2008 19:32 #9774

Śmieszne ale prawdziwe. Mój psiak Maciej chyba bardziej lubi C&A niż moje ryby. Sami zobaczcie

{youtube}219n43I3Zxs{/youtube}

Paweł.
Paweł

Odp:cholera chce mnie trafić ..... ryby nie jedzą 28/06/2008 19:32 #9775

krewetki, dżdżownice, C&A, świerszcze, serca itp...
i dziwicie się że wybrzydzają ?
U mnie w cukierni jest pyszny tort bezowy. Żona ma chęć, ja w sumie też.
Zbieram się, kupię z pół kilo (i tak deszcz pada, nie można na moto jeździć ;( )
To jest dopiero wyżerka.
Już widzę jak Wam slina cieknie.
Idę...
...poszedł
  • Emir
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.24 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.