środa, październik 23, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Duże akwarium
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Duże akwarium

Duże akwarium 09/09/2008 19:20 #12351

Witam wszystkich użytkowników!!

Otóż zwracam się do was z pytaniem. Planuję wstawić do nowego, jeszcze nieskończonego domu, dosyć spore akwarium...i tu się zaczyna mój problem Jakie można skleić największe akwa?? Głównie chodzi mi o długość i szerokość, przy wysokości zatrzymam sie w granicach 70-75cm. I jeżeli wiecie to prosiłbym również o napisanie kto się podejmie klejenia Teraz załóżmy że minimum (czego raczej nie biorę pod uwagę, no chyba ze już nic innego nie wyjdzie ) to 300x90x70-75cm ~ załóżmy 2000l. Jaką filtracje zastosować? Przydałaby się też stała podmiana wody (może ktoś zastosował coś takiego w swoim akwa?). Dobra;), reszta pytań jak będziemy już wiedzieli jakie wymiary będzie miało akwa

Pozdrawiam!
Z góry dzięki za odpowiedź

Odp:Duże akwarium 09/09/2008 19:45 #12353

Standardowa tafla ma długość 320 cm.

Akwaria na zamówienie skleja choćby TheWald, zagląda tu czasem, a jeśli akurat nie zagląda, napisz do mnie na priv.

Stałą podmianę mam zainstalowaną w swoim zbiorniku, chociaż jej nie używam - przynajmniej nie stale.

Zerknij również koniecznie do tego wątku:
www.pawiookie.pl/fireboard/linki/duze-akwaria-budowa.html

Witam na pawiookie.pl

Rafał
  • Rafal
  • Administrator
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.17 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.