wtorek, lipiec 23, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Nie długo nowy zbiornik
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Nie długo nowy zbiornik

Nie długo nowy zbiornik 01/12/2008 17:57 #15373

Jak pewnie wiecie mam już zaklepany zbiorniczek 375l albo troszeczkę większy.I w związku z tym nasuwa się mi pewna myśl.Moje dwa młode oscary to samce i pytanie czy jak juz będą w większym lokum to nie dokupić im jeszcze może towarzystwa w postaci nowych pielęgniczek (samic ) żeby sie dobrały w pary??
  • Rooney
  • Użytkownik

Odp:Nie długo nowy zbiornik 01/12/2008 20:52 #15389

Możesz dokupić tylko żeby były podobnej wielkości co samce i wpuszczane do nowego lokum w tym samym czasie wtedy nie będą zbytnio terroryzowane
  • kozak93
  • Użytkownik

Odp:Nie długo nowy zbiornik 01/12/2008 21:00 #15391

kozak93 napisał:
Możesz dokupić tylko żeby były podobnej wielkości co samce i wpuszczane do nowego lokum w tym samym czasie wtedy nie będą zbytnio terroryzowane

No nie demonizujmy aż tak bardzo, jest na forum parę przykładów, że udaje się i przy kolosalnych wręcz różnicach rozmiarów, choćby przypadek Kamila.

Mimo wszystko jednak, poczekałbym z dokupowaniem maluchów, aż wystartuje i ustabilizuje się biologicznie planowany zbiornik. Nic na wariata, spokojnie, na chłodno i z głową kalkuluj kolejne zakupy.

Marek
  • King
  • Moderator
Ostatnio zmieniany: 07/12/2008 14:44 przez King.

Odp:Nie długo nowy zbiornik 02/12/2008 16:40 #15426

Nie ma sprawy tylko właśnie chodzi mi o to czy mogę je dokupić .
  • Rooney
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.17 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.