sobota, wrzesień 26, 2020
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Mój baniaczek
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Mój baniaczek

Odp:Mój baniaczek 01/01/2009 06:37 #16393

mati14 napisał:
Potocznie zwana stynka to różanka która jest pod ochroną w Polsce i nie pokarmisz nią pawiookimi

Tu się nie zgodzę, Stynka i Różanka to dwa różne gatunki potocznie zwana 'stynka' jest właśnie Stynką a nie Różanką, ja karmię Stynkami pawiookie praktycznie cały czas, są do dostania w praktycznie każdym sklepie akwarystycznym i są to stynki, różanek nie widziałem!

co powiecie na arowane w tym zbiorniku (tym który planuję postawić)

Wg mnie Arowana odpada, za krótki ten baniak dla niej
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:Mój baniaczek 01/01/2009 10:34 #16394

To będzie bez arowanki, trudno bo fajna rybka ale rozmiary pokaźne ma. Co powiecie na pielęgnicę niebieskołuską?
  • mati14
  • Użytkownik

Odp:Mój baniaczek 01/01/2009 10:56 #16395

mati14 napisał:
To będzie bez arowanki, trudno bo fajna rybka ale rozmiary pokaźne ma. Co powiecie na pielęgnicę niebieskołuską?

Mati - a pawiookie Ci nie wystarczą?? Po co Ci tyle ryb w zbiorniku, miszmasz kolorów i zachowań - tym bardziej, że podane przez Ciebie proporcje zbiornika (130 cm długości) raczej zaowocują potężnymi bijatykami przy większej ilości ryb. Pawiooka na małej przestrzeni to nie anioł, niebieskołuska to zadymiarz z definicji.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Mój baniaczek 02/01/2009 09:36 #16402

Nie no wystarczą tylko hmm... żona powiedziała że jak take duże akwarium to żeby dodać ze dwie kolorowe rybki...
  • mati14
  • Użytkownik

Odp:Mój baniaczek 02/01/2009 10:08 #16403

mati14 napisał:
Nie no wystarczą tylko hmm... żona powiedziała że jak take duże akwarium to żeby dodać ze dwie kolorowe rybki...

Spróbuj doradzić jej w sprawie butów do nowej kiecki - zobaczymy, czy będzie równie spolegliwa jak Ty w przypadku szkła

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Mój baniaczek 02/01/2009 11:13 #16409

Zapewne nie, ale jak już się zgodziła na te akwarium to troszkę jej pozwalam powybrzydzać Ale chyba będą same pawiookie ja jakoś nie wiem czy inne ryby by przeżyły wpuszczenie do zbiornika... mogły by być kłopoty
  • mati14
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.16 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.