piątek, wrzesień 25, 2020
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Łupki czy piaskowce muszę wiedzieć w 3 godziny od teraz
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Łupki czy piaskowce muszę wiedzieć w 3 godziny od teraz

Łupki czy piaskowce muszę wiedzieć w 3 godziny od teraz 09/02/2009 19:13 #17728

Co jest lepsze dla pawic?Łupki czy piaskowce ? Chodzi mi o to aby rosły w tym anubiasy i mikrozorium.
Ostatnio zmieniany: 09/02/2009 19:26 przez Rafal.

Odp:Łupki czy piaskowce muszę wiedzieć w 3 godziny od teraz 09/02/2009 19:28 #17733

sebolerro napisał:
Co jest lepsze dla pawic?Łupki czy piaskowce ? Chodzi mi o to aby rosły w tym anubiasy i mikrozorium.

I jedno, i drugie może być - pod warunkiem że nie ma tendencji do podnoszenia twardości wody. Osobiście z dwóch powyższych wybrałbym piaskowiec, natomiast nie ograniczony do takiego wyboru zdecydowałbym się na bazalt.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Łupki czy piaskowce muszę wiedzieć w 3 godziny od teraz 09/02/2009 19:34 #17736

Poszukaj łupków które nie będą wpływać na parametry wody.
W zakładach kamieniarskich mają czasami resztki bazaltowych lub granitowych płyt.
Piaskowiec jest dobry do Malawi lub Tanganiki a nie dla ryb z SA
Następnym razem załóż jeden wątek do wszystkiego zamiast kilkunastu w których pytasz się o kolejne elementy planowanego zbiornika.

Artykuły czytałeś? Np ten http://www.pawiookie.pl/podstawy/biornik-dla-oskarow.html ??
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp:A może lava wulkaniczna? 09/02/2009 19:42 #17739

Co sądzicie na ten temat ?

Odp:A może lava wulkaniczna? 09/02/2009 19:49 #17741

Lawa szybciej jako wkład biologiczny do filtra.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.17 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.