piątek, listopad 27, 2020
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Akwarium z szafką LBX
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Akwarium z szafką LBX

Akwarium z szafką LBX 26/12/2009 21:34 #25459

Witam,
Co myślicie o takim akwarium: www.allegro.pl/item854581061_akwarium_ek..._szafka_osprzet.html

Proszę o informacje czy 2 Oskarki + jedej Gibiceps miały by dobre warunki w takim akwarium.

Druga sprawa to jakość tych zbiorników, czy ktoś ma taki lub coś słyszał.
Czy nie pękają czy takie wygięte brzegi nie załamują widoczności.

Proszę o opinie fachowców od dużych zbiorników

Pozdrawiam
  • Kablo
  • Użytkownik

Odp:Akwarium z szafką LBX 28/12/2009 18:58 #25475

Nikt nie napisał jeszcze, to może ja...
Ja bym raczej trzymał się z daleka od zaokrąglonych zbiorników, mam jeden taki panoramiak, co prawda jest to tylko 54l, ale wiem, że to pierwszy i ostatni. Jakoś mi nie pasi, obraz nie jest taki sam z każdej strony, marnie się czyści przednią szybę i w ogóle jakoś baniak do bani.
Osobiście nie polecam.

Co zaś do samej aukcji:
-"szyba jest specjalnie profilowana pod akwarium, co nadaje owalnego kształtu na rogach, dzięki czemu unika się szpecących łączeń na których szybko i w dużych ilościach gromadzą się glony i zanieczyszczenia. "

Bzdura, mi się jeszcze żaden glon nie pojawił w spoinach! A czyszczenie tej profilowanej szyby, w narożniku może dopiero być kłopotliwe.

Co zaś do ekskluzywnej ceny, no nie wiem czy taniej by nie było zamówić coś "normalnego".

Zobacz na litry, tego poniżej. Znalazłem bez wysiłku, a wiem że najtańsi to nie są, a targować się można!

www.sklepmalawi.eu/SklepMalawi_Zestaw_ak...rofi_Line_p3197.html
  • Adamjas
  • Użytkownik

Odp:Akwarium z szafką LBX 01/01/2010 12:42 #25518

wszelkie profile zdecydowanie odpadają jakieś to szpecące myślę , i coś słyszałem że łatwiej pękają a więc odradzam
  • tratox
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.15 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.