sobota, grudzień 07, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Koszt założenia akwarium dla Pawiookich
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Koszt założenia akwarium dla Pawiookich

Koszt założenia akwarium dla Pawiookich 01/02/2010 17:33 #25973

Witam
Mam do Was pytanie. Jaki może być mniej więcej koszt założenia akwarium o pojemności 250-325L? Dla pary pawiookich?Chodzi mi o kompletne wyposażenie, tj. koszt akwarium, z tym że akwarium jestem w stanie sam skleić tak samo poradzić sobie powinienem z budową szafki, ale wiadomo,że materiał na to również swoje kosztuje:) ,dlatego zwróciłem się do Was z prośbą abyście mniej więcej wycenili mi koszt budowy domku dla rybek:).
Pozdrawiam

Odp:Koszt założenia akwarium dla Pawiookich 01/02/2010 17:59 #25974

Nikt Ci na to pytanie dokładnie nie odpowie. Nie baw się w klejenie akwarium sam, chyba że robiłeś to w przeszłości ( i to nie raz!). Koszt...? od 400-2000 zł, a zależy to od ceny materiałów (jakość mat. na szafkę, pokrywę, itp.) Najlepiej kupiś gotowy zestaw na allegro, nie jest tam drogo.
  • mariuszp
  • Użytkownik

Odp:Koszt założenia akwarium dla Pawiookich 01/02/2010 18:16 #25975

Właśnie w przeszłości mój ojciec skleił akwarium 325L i zbudował szafkę,dlatego pomyślałem aby właśnie samemu zbudować akwarium;)

Odp:Koszt założenia akwarium dla Pawiookich 01/02/2010 19:45 #25978

Poszukaj na alledrogo, czasem można trafić jakieś fajne akwa za grosze.
Górna granica...hmm jak chcesz mieć ful automatic to górna granica jest ograniczona tylko Twoimi możliwościami
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp:Koszt założenia akwarium dla Pawiookich 01/02/2010 20:38 #25979

Dobrze chłopaki radzą. Szukaj na allegro. Jakiś czas temu uciekła mi super okazja właśnie tam (nie zdążyłem załatwić transportu): akwarium 700l. pokrywa Diversa, komputer skalar, napowietrzanie, chyba dwa kubły, oświetlenie i pewnie jeszcze sporo rzeczy. Właściciel musiał się szybko wyprowadzić i chciał za to ...2000 zł! 3 dni ze złości gryzłem palce:) Obecnie to co kończę składać to:
akwa 612l - 800 zł
stelaż spawany - 400
kubeł FX5 - 1000
grzałki 2x200W coś koło 80
dwa zegary sterujące 2x40
dwie świetlówki t5 z elektronicznym statecznikiem coś ok. 200
termostat bodajże 55
i z głównych rzeczy to chyba wszystko.

Rafał.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.17 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.