niedziela, sierpień 18, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Przyklejenie tapety w wodzie
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Przyklejenie tapety w wodzie

Przyklejenie tapety w wodzie 05/03/2010 22:37 #26578

Mam problem, mianowicie odkleiła mi się tapeta na tylnej szybie (klejona wewnątrz) w akwarium 200 litrowym przyklejałem ją taśmą obustronnie klejoną na sucho przed zalaniem wody i po tygodniu tapeta odlazła. Poradźcie coś czym ją tam ponownie przykleić nie spuszczając wody....
  • riki76
  • Użytkownik

Odp:Przyklejenie tapety w wodzie 06/03/2010 01:20 #26581

Niczym, wyciągaj to czym prędzej z akwarium i przyklej na zewnątrz.
Uważaj na kawałki taśmy, by ryby nie zjadły i by nic nie zostało!
Adam.

Jak chciałeś to czyścić, jak by ci to glonem zarosło?
  • Adamjas
  • Użytkownik

Odp:Przyklejenie tapety w wodzie 06/03/2010 06:58 #26583

Klej w wodzie z rybami
Tapety klei się na zewnątrz zbiornika a nie wewnątrz, ryby chcesz chemią potruć?!
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp:Przyklejenie tapety w wodzie 06/03/2010 13:06 #26585

Zawsze kleiłem wewnątrz na taśmę obustronnie przylepną ze względu na żywsze kolory z tapety, na zewnątrz blado to wygląda. Przez 10 lat takiej praktyki nikomu nic się nie stało ważne aby taśmę przykleić na samych krawędziach aby nie dostała się woda do środka między tapetę a szybę i właśnie nie zaszło glonami. No a teraz się odkleiła i jest lipa.
  • riki76
  • Użytkownik

Odp:Przyklejenie tapety w wodzie 10/03/2010 16:17 #26645

najlepiej przykleić z zewnątrz i tylko z zewnątrz a jak chcesz mieć ładniejsze kolory to posmarój szybę przed przyklejeniem tapety olejem jadalnym można terz wodą ale za jakiś czas odparuje
  • mirkre
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.17 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.