piątek, październik 18, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Gdzie najtaniej w Warszawie?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Gdzie najtaniej w Warszawie?

Odp:Gdzie najtaniej w Warszawie? 24/06/2011 22:23 #36943

A ten sklep to bym akurat omijał szerokim łukiem.

Pozdrawiam Robert.
  • ROBERT
  • Użytkownik

Odp:Gdzie najtaniej w Warszawie? 26/06/2011 12:16 #36974

bylem w Discusie i powiem ze z jednej strony sklep powala iloscia akwariow i ich wystrojem, czegos takiego nie widzialem w zadnym inny sklepie. niestety po wyjsciu na pierwsze pietro porazily mnie zdeformowane arowany czerwone i zieone(?) o wielkosci ok 80cm z powywijanymi pokrywami skrzelowymi, tragedia, niektore mialy prawie cale skrzela na wierzchu i na dodatek zamiast byc piekne dlugie i smukle byly jak skarlowaciale grubasy niewiele dluzsze niz szersze.. no i 5tys za za sztuke..
  • jaciek
  • Zablokowany

Odp:Gdzie najtaniej w Warszawie? 26/06/2011 13:36 #36977

Przykre sa takie wdoki dlatego w pore postanowilem oddac moja arowane do sklepu, przy okazji oddalem rowniez wszytskie 6 oscarow, oddalem tez L240 i kirysnika.

Przywiozlem sobie pare red-ow ale o tym w mojej galerii.

Pozdrawiam
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:Gdzie najtaniej w Warszawie? 26/06/2011 20:51 #37010

wielkosci ok 80cm z powywijanymi pokrywami skrzelowymi,

dziś tam byliśmy i one mają około 0,5m a nie 0,8 - jak tam powiecie klata i krzyś - ile one mogły mieć bo mi wydaje się że max pół metra ale te pokrywy skrzelowe :/ chyba idiota kupi taką rybę....

ale takie max 20cm były fajne za 200zł tylko to już srebrne i jedna z 10-13cm w opłakanym stanie.

Ale ilość litrów wody rzeczywiście przytłacza i przydało by się parę godzin żeby wszystko zlookać.

Ale w temacie może i jest tam na pewno duży wybór i pomimo że dużo ryb to szkielety to można by sobie coś wybrać (ale samiczki, ani samca, apistogramma cacatuoides nie mieli ) ale tanio tam na pewno nie jest!
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ
Ostatnio zmieniany: 26/06/2011 20:54 przez corleone.

Odp:Gdzie najtaniej w Warszawie? 26/06/2011 22:49 #37032

te azjatyckie to max 60 cm a te srebrne to z 30 i 20 cm miały i fakt, powywijane skrzela i to za 5 tys. sorry ale woła bym te 5 tyś na szkło wydać niż ta taką rybę...
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:Gdzie najtaniej w Warszawie? 27/06/2011 00:38 #37035

Srebrne = azjatyckie. Co do skrzel, poczytajcie o chorobach aro, to jest do wyleczenia - Mimo tego co piszecie choc sam bym chcial tam byc, moj tata ma sklep zoo ponad 26 lat i nie ma tam nic ponad platynki...a co ma wprowadzic jak mieszka 16 tys ludzi i kazdy chce karmic mekke ziemniakami ? Sa cwaniaczki co jada na lewo ale tym tez sie do skory dobiore, jade po kolei

Pozdro

P.S Prosilbym nowy wat o sklepach, mam wiele do napisania.
  • rmboss
  • Zablokowany
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.20 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.