niedziela, październik 22, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Zbiornik dla Oskarów
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Zbiornik dla Oskarów

Odp: O:Zbiornik dla Oskarów 05/02/2015 16:21 #48914

Tak , na to wychodzi ze 70 L. A wy wymyslacie tu objętosci ryby .No i tak zwane ;siku;.ILe taka rybka moze nasikac do akwa plus kupy ?.Hmmmm ??Wpadłem tu tylko na moment poczytać "mądrych " ludzi ,a wychodzi co innego.Dzieki za ....chyba za NIC.Spadam z tego ......chyba forum.BYE
  • OldMan
  • Użytkownik

Odp: O:Zbiornik dla Oskarów 05/02/2015 18:20 #48915

OldMan napisał:
Tak , na to wychodzi ze 70 L. A wy wymyslacie tu objętosci ryby .No i tak zwane ;siku;.ILe taka rybka moze nasikac do akwa plus kupy ?.Hmmmm ??Wpadłem tu tylko na moment poczytać "mądrych " ludzi ,a wychodzi co innego.Dzieki za ....chyba za NIC.Spadam z tego ......chyba forum.BYE

Gdybyś chciał, to znalazłbyś, na tym forum, ile amoniaku jest produkowane przez gram ryby. Wtedy te zasady 1cm/1l wsadziłbyś na półkę z książkami fantasy. Powiem inaczej 100 sztuk drobniczki jednocentymetrowej utrzymasz w 100 litrach wody. Jednak, jak pisał przedmówca - wyrośniętą pawiooką w 35 litrach?
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp: Zbiornik dla Oskarów 08/02/2015 20:59 #48917

Hehe, 70L, no niby wychodzi Kolega matematyk - teoretyk nie pragmatyk chyba pisze tu dla jaj. 35L to ma kuźwa gąsior na wińsko, wsadź tam swoją rybę i oglądaj. Taka większa 'kula'...
  • fleder
  • Użytkownik

Odp: Zbiornik dla Oskarów 12/02/2015 00:02 #48924

OldMan, nick nieadekwatny do wpisów, bardziej Troll.
  • deadend
  • Użytkownik
Wygenerowano w 0.16 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.