wtorek, lipiec 23, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Porysowane szyby
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Porysowane szyby

Odp:Porysowane szyby 22/01/2012 21:27 #43302

Ile? Jakie duże??(docelowo 2 sztuki to chyba max)
Co do Twoich filtrów to z tego co piszesz to Fluval ale nic Ci więcej nie powiem(niech wypowie sie ktoś kto je miał lub ma). Jednak wiadomo, że Pawice wymagają b. dobrej filtracji tj. naprawdę ważne sam się o tym przekonałem na własnej skórze.
U siebie mam w tej chwili również dwa kubełki i rozmieszczenie mam wloty jeden po jednej drugi po drugiej stronie, natomiast wyloty są razem na jednej stronie.
Pokrywa wiadomo orginalna ładnie się prezentuje i można ją modyfikować jak się chce. Ale samemu również można stworzyć coś naprawdę fajnego jednak mimo wszystko jeśli zdecydujesz się użyć jakiś lamp np. tak jak ma Jaciek to pamiętaj o przykryciu akwa jakąś pleksą zapobiegnie to nadmiernemu parowaniu i będziesz spał spokojnie że żadna ryba Ci nie wyskoczy.
Co do rys nie wiem jak to będzie u Ciebie ale ja mam kilka na froncie i strasznie mnie to wkurza ale pocieszające jest to, że jak ktoś przychodzi do mnie i ogląda akwa i mówię mu że te szyby takie porysowane to zawsze odpowiadają że gdybym im nie powiedział to by nie zauważyli(może jestem przewrażliwiony)
  • pavlo
  • Użytkownik

Odp:Porysowane szyby 22/01/2012 22:00 #43306

Z szybami dam sobie spokój bo musiał bym nowe akwa kupic ;p Co do obsady to będą dwie pawie tyle ża kupie ze 3 szt. (jedną mam ale malutka teraz około 6cm) żeby się dobrały. Co do wylotów filtra chyba zrobie tak jak ty masz że z jednej strony.

(Interwencje co do tematu i ewentualnych odstępstw niech pozostaną w gestii moderatorów. Posprzątałem. Rafał)
  • Agro
  • Użytkownik (2 ostrz.)
Ostatnio zmieniany: 22/01/2012 23:09 przez Rafal.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.16 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.