piątek, listopad 27, 2020
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

przeprowadzka POMOCY !!!
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: przeprowadzka POMOCY !!!

Odp: przeprowadzka POMOCY !!! 26/02/2013 10:20 #47578

Hej,
moje obecne akwa jest sporo mniejsze (nie będę się chwalić litrażem...). Miałam je wymieniać wcześniej ale stwierdziłam, że skoro się przeprowadzam to Pawie będą musiały poczekać.

Podłoże na pewno w jakimś stopniu przeniosę, chociaż ażby chciało się je wyczyścić - co wiem, nie ma sensu.

Jeżeli chodzi o filtr, to mam zewnętrzny JBL CristalProfi - czy z nim również mam się jakoś szczególnie obchodzić podczas podróży?

Pozdrawiam
  • Nikita
  • Użytkownik

Odp: przeprowadzka POMOCY !!! 04/03/2013 03:11 #47598

Nikita czy temat jeszcze aktualny czy już ustawiłaś akwarium?
  • Mr.świr
  • Zablokowany

Odp: przeprowadzka POMOCY !!! 31/03/2013 22:53 #47747

Witajcie,
akwa stoi od 3 tygodni, od kilku dni mieszkają w nim moje pawice i szok... dziś dopatrzyłam się ikry!!!! Od razu po wprowadzce do nowego baniaka wzięły się do roboty. Mają wydzielony swój kącik, nikogo do niego nie wpuszczają. Teraz wertuję forum w poszukiwaniu jakiś informacji co i jak ale chciałam się pochwalić "swoim" sukcesem
Pozdrawiam
  • Nikita
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.15 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.