środa, październik 23, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Jak urządzić???
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Jak urządzić???

Jak urządzić??? 25/05/2008 20:47 #7719

Na razie mam akwarium 300L W niedługim czasie (1-2miesiące) będe sklejał akwarium o wymiarach 180długości 80szerokości 60wysokości.
Chciałbym wiedzieć jakie obsady mi proponujecie.
Prosze o pomoc!
  • Młody95
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 25/05/2008 21:11 przez Młody95. Powód: Korekta

Odp:Jak urządzić??? 25/05/2008 22:58 #7733

serwus!
oprócz astronotus ocellatus, których samobójstwem byłoby tu nie polecić , namawiam do hodowli cichlasoma festae.
ryby dorastają do wielkości pawiookich, ale swoim temperamentem wykraczaja daleko poza...dlatego tej wielkości zbiornik byłby dla pary świetny.
jedna rzecz...jeśli mialbyś parę "fest" nic innego nie mogłoby tam pływać
  • pinx
  • Użytkownik

Odp:Jak urządzić??? 25/05/2008 23:07 #7735

pinx napisał:
serwus!
oprócz astronotus ocellatus, których samobójstwem byłoby tu nie polecić , namawiam do hodowli cichlasoma festae.
ryby dorastają do wielkości pawiookich, ale swoim temperamentem wykraczaja daleko poza...dlatego tej wielkości zbiornik byłby dla pary świetny.
jedna rzecz...jeśli mialbyś parę "fest" nic innego nie mogłoby tam pływać

Piękna ryba - sam się do niej przymierzałem, jeszcze przed paletami - ale trudna do zdobycia w Polsce.

A Pinx najwyraźniej lubi jazdę na krawędzi (żartuję, jakby co - trudno jest znaleźć pielęgnicę, która byłaby mało ciekawa, a już w szczególności dotyczy to tych dużych)

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Jak urządzić??? 25/05/2008 23:25 #7736

Rafal napisał:
Piękna ryba - sam się do niej przymierzałem, jeszcze przed paletami - ale trudna do zdobycia w Polsce.

A Pinx najwyraźniej lubi jazdę na krawędzi (żartuję, jakby co - trudno jest znaleźć pielęgnicę, która byłaby mało ciekawa, a już w szczególności dotyczy to tych dużych)

Rafał

cóż
ta ryba przeszła moje najśmielsze oczekiwania po względem agresji.
kiedy rodzice pilnują młodych, wkładanie ręki do zbiornika to czysty masochizm
ja popełniłem błąd zbyt ciasnego zbiornika, a z wielką przyjemnością popatrzyłbym na nie w takiej 860-tce
  • pinx
  • Użytkownik

Odp:Jak urządzić??? 26/05/2008 01:31 #7744

pinx napisał:
namawiam do hodowli cichlasoma festae

festae też ma te piękne pawie oczko z tyłu więc pewnie wiele osób Ci wybaczy polecenia tych rybek na pawiookie.pl

pozdrawiam Piotrek
  • Flex
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.19 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.