piątek, grudzień 06, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

co powiecie na taki zbiornik?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: co powiecie na taki zbiornik?

Odp:co powiecie na taki zbiornik? 15/06/2008 17:09 #9160

Firma kurirska, na palecie: 100 do 200 zł.
  • Emir
  • Użytkownik

Odp:co powiecie na taki zbiornik? 15/06/2008 20:41 #9181

jeżeli będę chciał jakiś większy zbiornik przywieźć sobie z odleglejszego miejsca to napewno kurierem, mierzyliśmy z kumplem Kangoo i 180-190cm akwarium max by weszło bo miejsca jest równo ze 2 metry
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:co powiecie na taki zbiornik? 15/06/2008 20:57 #9183

Możesz jechać z otwartymi drzwiami tylnymi przecież.
A wtedy to i 250 cm wejdzie
  • Emir
  • Użytkownik

Odp:co powiecie na taki zbiornik? 16/06/2008 06:18 #9242

Emir napisał:
Firma kurirska, na palecie: 100 do 200 zł.

Uważałabym i to bardzo. Ja pracuje w firmie kurierskiej (tzn teraz wychowawczy) i nie zdecydowalabym sie na taki transport. Akwarium owszem moze dotrzeć w całości i pewnie na palecie by dotarlo, ale nikt nie zagwarantuje, że po zalaniu coś sie nie stanie ...
Jedyny sensowny sposob to w skrzyni, ale koszty sa juz totalnie nie opłacalne.
Jeślimacie ochote to moge Wam opisac jak to wygląda od kuchni - tzn transport i na co nasz przyszły baniak jest narazony.
  • Monika
  • Użytkownik

Odp:co powiecie na taki zbiornik? 17/06/2008 10:42 #9292

dylemat jest dalej bo transport mam za free za 2-3 tygodnie, busikiem, gadałem z uznanym fachowcem o tym zbiorniku, 8 mm to jest na maksa na minimum, ze nie powinno się nic dziać, ale że on by dał 10 mm, i najlepsze że na koniec mi powiedział że decyzja należy do mnie... a liczyłem że rozwieje wszystkie wątpliwości swoje po tej rozmowie
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:co powiecie na taki zbiornik? 17/06/2008 11:01 #9294

Ja jestem ostrożny, aż za bardzo chyba, dlatego jak chcesz rady, to poczekaj na lepsza okazję.
Pozdrawiam.
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp:co powiecie na taki zbiornik? 17/06/2008 11:25 #9295

czekam czekam już od jakiegoś czasu, ten transport to mam do 200 km od Ostrołęki, więc codziennie sprawdzam czy jest coś nowego, w takiej 'okolicy', na razie nic mnie nie pospiesza, rybki mieszczą się w akwarium, jedyny czas jaki mnie ogranicza to chciałbym to w ciągu wakacji kupić i urządzić
  • Flex
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.22 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.