środa, październik 23, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Proszę o porady, wysokie Po4
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Proszę o porady, wysokie Po4

Odp: Proszę o porady, wysokie Po4 22/11/2012 07:50 #46919

Po zastosowaniu PhosGuardu PO4 zleci ci do 0. Nie wiem, czy tego oczekujesz stosując nawozy dla roślin.

Fanatyczka napisał:
... W tym momencie odnalazłam przyczynę wysokiego Po4 , ponieważ oprócz nawozu do roślin wlewałam do akwa witaminy dla ryb "Tetra" i widać że swoją dobrocią przesadziłam. ...

Jakoś ciężko mi dojrzeć przyczynę wysokiego PO4 przez stosowanie tych preparatów. W ich składzie nie ma nic o fosforze / fosforanach...
  • kamyllo2
  • Moderator
Ostatnio zmieniany: 22/11/2012 07:57 przez kamyllo2.

Odp: Proszę o porady, wysokie Po4 22/11/2012 15:58 #46921

Miałem ZOOLEKA chwale go, ale ten na fosfor mierzył mi jak chciał.
Jak pisze Kamil Tetra Vital nie ma w składzie tego pierwiastka.
Poza tym teraz raczej firmy starają się unikać stosowania w swych preparatach tych składników.
Specjalistyczne nawozy mają, ale też nie wszystkie.

Przy tym stężeniu miałabyś raczej plagę glonów w akwarium.
  • Rysiek
  • Użytkownik
Pozdrawiam
Paweł rysiek Rycharski

youtu.be/QZ9rgR5PpRM
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.16 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.