niedziela, sierpień 18, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Pokładająca się pawiooka
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Pokładająca się pawiooka

Odp:Pokładająca się pawiooka 15/03/2010 16:46 #26684

Marcinw napisał:
zbrojnika widać długie nitkowate odchody, pewnie pawiookie też już się zdążyły zarazić .

Kupa, kupie nie równa. Nie zawsze świadczy o robakach, długie, nitkowate g...o. Ale odrobaczyć nie zaszkodzi. Raczej dieta mu nie odpowiada, moim zdaniem. U mnie przy robalach, kupy były "śliczne", tyle że mało, bo ryby jeść nie chciały.

Dziwi mnie ta kranówa, u Ciebie. To wychodzi na to, że się tego pić nie da. Chyba bym miał kłopot z myciem uzębienia nawet
A.
  • Adamjas
  • Użytkownik

Odp:Pokładająca się pawiooka 24/03/2010 22:42 #26770

Najlepsze jest to że test na NO3 o którym mowa wysłałem do zooleka, bo sprawdzili czy działa prawidłowo i okazało się że wszystko jest ok. Co do wody, pan z zooleka zasugerował iż podwyższone stężenie NO3 często występuje na wiosnę, zobaczymy co będzie latem, a puki co muszę pić bagienko .Zmieniłem trochę system podmian zgodnie z radą cyfrowegobanego ( 3 razy tygodniowo po 30l woda odstana) zachowanie rybek też jakby się poprawiło.
  • Marcinw
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 24/03/2010 22:45 przez Marcinw.
Wygenerowano w 0.16 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.