niedziela, sierpień 18, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Masz problem z podaniem leku?Przeczytaj to!
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Masz problem z podaniem leku?Przeczytaj to!

Masz problem z podaniem leku?Przeczytaj to! 16/03/2010 00:10 #26685

Witam,czytałem ten dział i wsumie to nie znalazłem patentu na podanie leku PRATEL do miejsca własciwego czyli brzuszka ryby,metoda z dodaniem do wody wydaje mi sie pomylona bo przecież to tabletka nie do działanie w wodzie i jej skład do układu pokarmowego prawie nie dochodzi.Czytałem o dodawaniu leku do mixu lub innej papki ale to nie wchodzi w gre poprostu dawka rozbija sie na maksymalną ilośc częsci i znowu atak na robaka jest malutki......w jednej dawce pokarmu małe stęzenie leku a długo trwałe leczenie odbije sie na zdrowiu na 100%,ale mam patent na to,szybko sprawnie i mocno uderza w robactwo!!!

Zakupy;
-lek(pratel)
-strzykawka 5ml
-igła 0,9
-paczka dendrobeny lubo rosówka

1.Tabletkę zgniatamy na pył,wsypujemy do zakrętki po np PEPSI zalewamy ciepłą wodą(lepiej sie rozrobi).
2.Roztwór jest gotowy,nabieramy do strzykawki i zakładamy igłę,pamiętajcie usunąć zbędne powietrze!
3.Łapiemy dendrobene/rosówkę lub inną dżdżownicę najlepiej w chusteczkę bo sie nie ślizga,powoli wbijamy wzdłużnie w jej śliczne ciałko igłę i jeszcze wolniej podajemy lek do środka powoli!!!Inaczej robak pęknie lub padnie a to nie potrzebne,do jednej sztuki mieści sie sporo leku szczególnie do rosówy.
4.Nasze pupilki łapią robaczka jak zawsze tyle ze już leku nie zauważą na 100% moje zjadły ze smakiem.

Co do dawki,mój lek był przewidziany na 10 kilo psa jedna tabletka,podałem ją po połowie każdej i nie było im nic złego czują sie oki a ja jestem pewny ze robak jak był to padł na 100%.Leczenie tym sposobem kosztuje cie ok 5zł a nie 45zł jak dodajesz pratel do wody w ilości 5 tabs na 100l????A jak masz 1000l ????Pozdrawiam
  • trefl
  • Użytkownik
Temat został zablokowany.

Odp:Masz problem z podaniem leku?Przeczytaj to! 16/03/2010 07:52 #26687

Tutaj mamy taki temacik:
>>>
www.pawiookie.pl/forum/artykuly-wersje-b...nia-lekow-rybom.html
I tam proponuję zamieszczać tego rodzaju metody. Celem jest opracowanie, z którego w formie artykułu zbierzemy z czasem jednolity tekst.
O faszerowaniu lekiem pokarmu tez tam było .
Post skopiuję i wkleję tam, a ten temat zamykam, aby nie robić zamieszania na forum.
  • kamyllo2
  • Moderator
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.16 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.