wtorek, maj 21, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Pawiooka ma trudnosci z rownowaga i chwytaniem pokarmu
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Pawiooka ma trudnosci z rownowaga i chwytaniem pokarmu

Odp: Pawiooka ma trudnosci z rownowaga i chwytaniem pokarmu 16/08/2012 09:46 #46487

Nie jest latwo rozstac sie z Arowana bo to moja szczesliwa rybka i jak znalezc jej dobry dom..???-poszukam jednak takiego rozwiazania, nie wiem czy znajde odpowiednie warunki bo w innym wypadku bedzie musiala sie pomeczyc tez w 1000 litrow. Wiem ze tutaj w Galway gdzie mieszkam w Irlandii jest Aquanarium ale nie maja duzych zbiornikow tropikalnych tylko morskie. Nie jest to latwe niestety pozbyc sie Arowany dlatego tez nawet tego nie rozwazalem. Z checia kupil bym akwarium 2000-3000 litrow ale nie mam miejsca i warunkow na taki zbiornik. Pawiooka ma sie lepiej i moze wyzdrowieje calkowicie.

Odp: Pawiooka ma trudnosci z rownowaga i chwytaniem pokarmu 16/08/2012 10:12 #46489

Odp: Pawiooka ma trudnosci z rownowaga i chwytaniem pokarmu 23/08/2012 19:48 #46516

Witam wszystko juz bylo dobrze dzis wracam do domu i masakra. Pawica przy powierzchni!!! Co mam zrobic bo nie wiem co sie stalo? Cos czuje, ze juz powoli odchodzi i nie moge sie z tym pogodzic!!! Co mam zrobic jest dla niej szansa??? Chorowala podnioslem temp. i bylo dobrze-wczoraj podmienilem wode i dzis teraz wrocilem do domu i masakra. plywa przy gornej tafli jak by nie mogla sie zanurzyc i miala powietrze w brzuchu. Probowalem ja przewrocic na 2-gi bok i jest jakby sparalizowana wraca do tej pozycji co widac. Nie da rady jej pomoc? Co jej dolega znowu???? Prosze o wskazowki co najlepiej zrobic.
wysylam linka :

Odp: Pawiooka ma trudnosci z rownowaga i chwytaniem pokarmu 23/08/2012 21:03 #46517

Widok nie fajny,nie chcę Cię martwić ale to już chyba końcówka. Nie wiem co ty zrobisz ale ja bym jej pomógł,żeby już się nie męczyła bo szkoda rybci.
  • rombi
  • Użytkownik

Odp: Pawiooka ma trudnosci z rownowaga i chwytaniem pokarmu 23/08/2012 22:23 #46518

biedna chyba już nic nie da się zrobić,moja męczyła się tydzień
  • killcia
  • Użytkownik

Odp: Pawiooka ma trudnosci z rownowaga i chwytaniem pokarmu 24/08/2012 01:40 #46519

Panowie niektorzy na raka 10 lat choruja i zawsze jest szansa-co jest z jej pecherzem plawnym?infekcja?Co jest przyczyna? Nie ma co zwlekac moge sprobowac ja przewiezc do kogos do osobnego zbiornika i czyms zalac jakas chemia? jakis antybiotyk? moze jest szansa uratowac rybke? Nie poddajmy sie narzekac bedziemy i ubolewac jak juz jej nie bedzie ale jeszcze zyje -pomozmy jej!!!!!Piszcie!!!!Co robic????
Wygenerowano w 0.16 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.