poniedziałek, lipiec 24, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

co to jest i jak się tego pozbyć
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: co to jest i jak się tego pozbyć

co to jest i jak się tego pozbyć 21/05/2015 18:31 #49070

Witam nie wiem jak se z tym poradzić co to jest i czy żyje po odkażeniu preparatem fmc proszę o poradę i pomoc
Załączniki:
  • Stachu
  • Użytkownik

Odp: co to jest i jak się tego pozbyć 21/05/2015 22:11 #49071

Stachu napisał:
Witam nie wiem jak se z tym poradzić co to jest i czy żyje po odkażeniu preparatem fmc proszę o poradę i pomoc

O przybliżony wymiar poproszę..

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp: co to jest i jak się tego pozbyć 22/05/2015 21:58 #49072

Witam tak około 2 -3 cm miałem rybki koi jadł jak piranie 3 litry pokarmu w 3 tygodnie zrobił się na nich taki krochmal użyłem środka fmc to wyglądało jak białko ścięte ryby padły gdy odkaziłem całe oczko nową wodą użyłem antychloru do tego fmc po tygodniu podmieniłem połowę wody i zobaczyłem to na bokach oczka to było na foli na kamieniach i na roślinach tak jag by czekało na żywiciela tylko mi się wydaje że jest to już martwe na rybach to wyglądało jak pasożyt a teraz wygląda to jak pijawka rybia co zrobić i co zastosować żeby uniknąć podobnego zdarzenia z przykrością powiem że padło mi 24 koi łza się kręciła w oku dziękuję z góry za pomoc i rady
  • Stachu
  • Użytkownik

Odp: co to jest i jak się tego pozbyć 01/06/2015 09:33 #49074

Jak długo funkcjonuje oczko, jak duże ryby były?
Może ryby padły z innej przyczyny i nie tu szukamy.
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp: co to jest i jak się tego pozbyć 01/06/2015 17:28 #49076

Witam oczko mam od pięciu lat 8m3 ryby były cały czas zdrowe wielkość 15-20 cm pompa 3000 lh filter maxi 3500 lh ale dowiedziałem się że syn przy nius zielsko musiało coś tam być dzięki za pomoc pozdrawiam
  • Stachu
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.15 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.